Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janek06

Zakochałem się w koleżance z klasy

Polecane posty

Za kilka dni kończę ósmą klasę i mam pewien problem. Podoba mi się koleżanka z klasy i nie wiem co mam zrobić. 

Oboje będziemy prowadzić apel więc jestem podwójnie zestresowany. Ostatnio na próbie byłem cały mokry od potu... bynajmniej nie od upału i lekkiego stresu wywołanego kilkuosobową publicznością. 

W sumie to już kilka miesięcy walczę że sobą, żeby jej powiedzieć, że mi się podoba, ale przegrywam 😣

Ona idzie do innej szkoły co ja. Oboje jesteśmy trochę nieśmiali i nawet nie wiem czy ja się jej też podobam. 

Jakieś rady, pomysły? 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproś ją na lody pożegnalne. W sensie na koniec roku. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał spokojnie, emocje nie powinny Cię przerastać, staraj się myśleć spokojnie i opnowanie. W tkaiej sytuacji możesz utrzymać z nią bliższy kontakt i zaprosić ją np. do kina. Da Ci to pewną odwagę a przede wszystkim nie będziesz zestresowany rozmową. Oswoisz się z jej towarzystwem obok :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

Jak to dobrze że piszesz do dzieciaka; przynajmniej jest szansa że zrozumie w tym przekazie wszystko tak jak powinien zrozumieć 😄

Coś mi się wydaje, że to nie jest żaden dzieciak. Niektórym się po prostu nudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mewa kontratakuje napisał:

Ciiicho...Nie zabijaj we mnie resztek wiary, że na świecie jest jeszcze coś poza zgrają perfidnych ch... i dz... 😄

Ok, już się nie wtrącam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×