Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anati30

Od razu straciłam ochotę na kontakt

Polecane posty

Spotkałam się w niedzielę z jednym facetem z sympatii. Poszliśmy na krótki spacer, bo on był przejazdem w moich okolicach. Było miło, ale bez efektu wow. W poniedziałek popisaliśmy chwilkę, a we wtorek o 10 dostaję wiadomość, że zwichnął kość ogonową podczas gry w piłkę i teraz z 3-4 tygodnie będzie unieruchomiony...a jemu tak na mnie zależy, że nie chce tracić kontaktu, ale zrozumie jeśli sobie znajdę innego zdrowego faceta. Do tego cztery smutne emotikonki. Dodał jeszcze, że gdy zechcę mogę go odwiedzić. Przyznam, że lekko mnie zatkało. Rozumiem, gdyby to napisał po miesiącu randek, ale po jednym 40 minutowym spacerze? Napisałam tylko, że współczuję i żeby odpoczywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwne teksty. Przecież jestem dla niego prawie obcą osobą. Najlepiej gdyby nic nie pisał 🙂

Edytowano przez anati30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z anatomicznego punktu widzenia kość ogonowa jest ostatnim świadectwem ogona obecnego u naszych przodków, która w sposób naturalny została przeobrażona w cztery kręgi, które przy stłuczeniach zamieniają się w torbiel galaretowatą, która to rozrasta się do gigantycznych rozmiarów wykluczając współżycie społeczne. Rozumiem twojego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×