Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lama_lana

Zapach-dbanie o siebie?

Polecane posty

Hej, mam takie pytanie do dziewczyn (jestem dziewczyną).

Jak..dbacie o siebie? Jak wy to robicie,że tak ładnie pachniecie i zawsze można wyczuć wasze perfumy gdy np mijam was na ulicy?  To znaczy no nie wiem,ja np pryskam się kilka razy perfumami no i w sumie nic.. może coś źle robie? Koleżanka z pracy nosi ze sobą jakąś mgiełkę do ciała czy cos takiego no i właściwie to jak często trzeba się tym pryskać? Kiedyś weszłam do łazienki po dwóch dziewczynach z pracy i całe pomieszczenie pachniało perfumami. Nie jakoś tak nachalnie ale no po prostu był to przyjemny zapach. Stosujecie jeszcze jakieś perfumowane balsamy czy coś? Pytam bo w sumie to jestem jedynaczką i nie mam siostry która podpowiedziałby mi co robić,moja mama właściwie raczej aż tak bardzo nie dba o tego typu urodowe rzeczy. A koleżanek to właściwie wstydzę się zapytać bo jeszcze pomyślą że jakaś niezadbana jestem. Jeśli to nie problem to proszę podzielcie się swoimi radami🙏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobierasz zapachy, które nie współpracują z Twoim zapachem? Czasem tak bywa

Ja mam swoje ulubione perfumy na zimę - różowa Gabriela Sabatini i mgiełkę na lato - Bloom Esence o zapachu magnolii z Organique (jest lżejsza i bez alkoholu, więc nie wysusza mi skóry - a w lecie psikam więcej na ciało niż ciuchy) 🙂 Ale szukałam tego zestawy bardzo długo 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×