Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbynioo

Mam 38 lat i podobają mi się dużo młodsze 18 23 dziewczyny z kolczykami i tatuażami

Polecane posty

Najlepiej lubiące metal albo muzykę alternatywną. No mam do takich słabość, aczkolwiek zauważyłem ze jest ich mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RomanStulejka napisał:

Tez lubie takie

No i spoko. Jeśli jesteś młody to wszytko przed tobą. Jeśli masz swoje lata jak ja, to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bolek napisał:

Żaden problem. Chyba że facet jest Januszem z brzuchem piwnym. Jak dobrze wygląda i ma gadanie to może podrywać mlode

nie musi dobrze wyglądać, ważne że ma gadane, nawet kasy nie musi mieć, bo tępe lalki na gadke lecą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

 Prosze cie... 🤣

Chcesz mi pwoiedzieć ze resiurex to przystojniak? (ten co tematy szownistyczne o kobietach zalada), czy nasi lovelasi po 40-ce wdzięczący sie do praktycznie kazdej uzytkowniczki?

Bicz pliis 😄 

gdy sr@m to myśle o tobie Poka, potem cie spuszczam w kiblu i mówie baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wyciskam klopsy napisał:

nie musi dobrze wyglądać, ważne że ma gadane, nawet kasy nie musi mieć, bo tępe lalki na gadke lecą

dobrze wyglądać musi w internecie

ja wygladam ok, podobam się ale nie mam gadane, co najwyzej pisane a to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

dobrze wyglądać musi w internecie

ja wygladam ok, podobam się ale nie mam gadane, co najwyzej pisane a to nic nie znaczy

zawsze fotoshop zrobi i będzie gitara, panny fotoshop w necie to codzienność, jeszcze się podrobią makijażem i z paszteta księżniczka wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pasztety lubią przykrywać sie kapeluszem

tylko dlaczego kobiety oczekują że z internetu wydobędą takiego mena, przecież pomyślmy, taki nie bawi się w podchody w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kacze Opowieści napisał:

Bawi się , w sensie zalicza. 

a zbyt ładna jak na internet też się chyba bawi, ale czy w łykanie komplementów czy coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kacze Opowieści napisał:

Jeszcze trolu zapomniałeś dodać że studentki. Pamiętam te twoje tematy o podobnym wydźwięku. Ewidentne prowo.

A te tematy cyferkowe to nie przystoją  dorosłym ludziom , aż mi się przypomina laska 175 cm skreslająca facetów 180 cm  bo w szpilkach jest wyższa. Litości dzieci...

tępe pipy, wymagań w ch/uj a potem narzekają że faceta nie ma i siedzą same z kotem, dobrze im tak, wyginą genetycznie i nie wyprodukują innych tępych pip, system działa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mariusz4 napisał:

pasztety lubią przykrywać sie kapeluszem

tylko dlaczego kobiety oczekują że z internetu wydobędą takiego mena, przecież pomyślmy, taki nie bawi się w podchody w sieci

teraz są zyebane czasy i byś się zdziwił jacy faceci i jakie kobiety zaniżają się do szukania kogoś w necie, nigdy byś nie pomyślał że zmuszeni są to robić bo nic im nie brakuje.... fakt jest też masa przegrywów, ruhaczy i przegrywek, materialistek, krętaczek różnego typu które gòwno oferują oprócz gołej dupy ale wymagania kosmos..... takie czasy, z szamba wyciągnąć diament to cierpliwość i sztuka w tych czasach, nie każdy daje rade

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kacze Opowieści napisał:

Jeszcze trolu zapomniałeś dodać że studentki. Pamiętam te twoje tematy o podobnym wydźwięku. Ewidentne prowo.

A te tematy cyferkowe to nie przystoją  dorosłym ludziom , aż mi się przypomina laska 175 cm skreslająca facetów 180 cm  bo w szpilkach jest wyższa. Litości dzieci...

Tak się składa ze nie 😄

22 minuty temu, lex napisał:

pamietaj że to są osoby z zaburzeniami psychicznymi, jakieś problemy w domu itp. nikt normalny tak sie nie ubiera. ale rzeczywiście jest cos w tym, zwłaszcza te małe ... z subkultury emo. aż sie proszą by je nadziać 🙂 

Było takich sporo jeszcze 10 lat temu, nawet z dwiema chodziłem, ale czasy były inne no i ja tez młodszy byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bolek napisał:

Nie wiem dlaczego kobiety z tego forum nigdy w życiu nie spotkały zadbanego i wysportowanego faceta w średnim wieku... Że ty takiego nie spotkałaś nie oznacza że nie istnieja

Ja spotkalam, ale gdy mialam 18-23 lata to w zyciu by mi nie przyszlo do glowy wiazac sie z facetem w wieku ojca. Uwazalam to za oblesne. Dziewczyny, ktorym podobaja sie starsi sa w zdecydowanej mniejszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

no to rownie dobrze oni moga miec 30 a tobie sie wydaje ze prawei 50.

nie wiem gdzie wy tych facetów i kobiety o 10 lat mlodziej wygladajacych widzicie ja na palcach jednej reki moge policzyc osoby ktore wygladaja o min 5 lat mlodziej niz maja a znam bardzo duzo ludzi.

 

Moze dla niektorych jak facet nie ma brzucha i wasow to juz wyglada mlodo.

Edytowano przez Kulfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iskra* napisał:

Mnie wtedy to jarało😅 w sumie nadal tak mam z tym że wiekowo założyłam sie do tych ktorzy mnie wtedy jarali😆 . Ale teraz z obecnej perspektywy dostrzegam że jest to jednak w dużym  stopniu obleśne 20+ z  facetem ok 40+ czy ok 50, bo wiem o co takim facetom chodzi w 99% przypadków.

Niektorym tacy sie podobaja, ale raczej bylas w mniejszosci, nie pamietam zadnej kolezanki, ktora by sie za takimi ogladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iskra* napisał:

Taaa?😏 Wiadomo są roochacze młodzi ale to tylko jakiś % a Ty generaluzujesz. Aż tak na psy nie zeszło te pokolenie, nie przesadzaj. Za to stary który myśli związać się z taką w wieku córki? Już musi być że chce... Im tzn 99% to chodzi o polepszenie ego bo kryzys wieku itp.

Z tym sie zgodze, jesli 40-letni facet szuka zwiazku to raczej z kims w podobnym wieku, a za mlodszymi raczej ogladaja sie w innych celach.

Oblesne to jest troche, bo jednak dziewczyna 18-23 lat zwykle nie jest jeszcze w pelni dojrzala emocjonalnie i taki dorosly facet powinien miec wiecej przyzwoitosci i nie wykorzystywac mlodych dziewczyn. Niestety dla niektorych kobiety to tylko doopa, czym mlodsza tym lepsza.

Edytowano przez Kulfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie wieku z perspektywy starszej, a mlodszej osoby tez jest inne. Gdy mialam 18 lat to 40-letni facet chocby wygladal na 30 to nadal wygladal dla mnie staro. Gdy mialam 16 lat to 19-letni chlopak chcial sie ze mna umawiac, ale stwierdzilam z niesmakiem, ze jest za stary i ze juz za rok stuknie mu 20 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

jakby sie mial zwiazac z kims w podobnym wieku to by to juz zrobil 😄 zwykle ludzie ktorzy sie chca wiazac nie czekaja do 40 tki 😄 bo wteyd to juz nie ma z kim jesli chodzi o rowiesników 😄

czekaja idealisci i ci co rypią wszystko jak leci wiec mogli by sie skusic na jakas mloda.

 

Nie wziales pod uwage tego, ze teraz 1/3 malzenstw sie rozwodzi wiec jest dosyc duzy rynek wtorny, ze tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

no tak nie biorę pod uwagę recyklingu bo wychodzę z założenia że jak ktoś się już raz nie nadawałm do związku to szkoda czasu na testowanie czy 2 albo 3 się nada.

to jak z samochodem do kasacji wielu go kupuje naprawia i znajduje nowego własciciela ale ja bym sie bal wsiasc do takiego 😄

 

Bez przesady, ludzie to nie samochody, rzadko komu udaje sie stworzyc dlugotrwaly zwiazek z pierwszym partnerem. Tak naprawde zwiazki zawarte w pozniejszym wieku maja wieksze szanse na przetrwanie, bo czlowiek jest nieco madrzejszy i wie, czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 2libed napisał:

wszystko sie zgadza ale ja nie o tym pisałem w jakim wieku warto tylko że jak komus nie wyszło to nie warto, lepiej sie uczyc na cudzych bledach niz wlasnych.  jedni sie nadaja inni nie jak ktos juz sprawdzil ze sie nie nadaje to fajnie.

 

Z jednym Ci nie wyjdzie, a z drugim wyjdzie, mnostwo moich znajomych rozwiodlo sie z pierwsza zona/mezem, a potem stworzyli szczesliwe zwiazki z kims innym. To niestety efekt tego, ze po studiach zawierali zwiazek malzenski, bo tak wypadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie gdy ktos sie wyroznia, nie uwazam, ze to oznaka zaburzen psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 2libed napisał:

wrecz przeciwnie czlowiek to zwierze stadne lubi byc akceptowany i zyć jak inne zwierzęta a nie byc odmiencem.

ci co tak wygladaja zwykle maja jakies problemy z soba.

 

Niektórzy odczuwają potrzebę wyróżniania się to się nazywa indywidualizm i nie zawsze z wiekiem przechodzi... a czy miewają problemy ze sobą (?) pewnie też jak cała reszta... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

zalezy w jaki sposob jak w taki jaki opisal autor to moim zdaniem czesto wypadkowa jakichs problemów lub zaburzen zreszta ktos wczesniej napisal ze tez taki byl i wiekszosc jego znajomych sie wykoleiła. tez na podstawie obserwacji to zauwazylem.

Wasaci menele tez sie wykolejaja, a wcale nie wyrozniaja sie wygladem.

To czy ktos skonczy jak menel lub czy ma zaburzenia to juz odrebna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iskra* napisał:

Tak. Jakby sie dobrze zastanowić to psycholog każdemu coś wynajdzie. Serio mówię. 

Też tak myślę, a wręcz jestem pewna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

i ta potrzba jest manifestowana w skrocie jako "emo" ? to nadal pozostaje przy swoim ze maja powazne problemy z soba.

 

Irokez i glany to inna subkultura... subkultury to już pewnego rodzaju przynależność do określonej grupy, ale też indywidualizm poza nią na tle innych... sam strój to tylko fasada : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

szkoda ze zwykle sobie slabo pomaga i nic mu nie wychodzi 😄

 

 

Szewc bez butów chodzi tak też bywa... ale może pomóc kolega lub koleżanka po fachu .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

irokez to zadne emo punki sa normalni 😄 mysla racjonalnie tylko cpaja, emo to wyzszy level. polowa facetów na tym forum to punki bo sa eko oszczedzaj wode i sie nie myja 😄

nie porownywalbym punkow z kims kto na czole sobie np. wszczepia diament czy inne dziwne rzeczy wlaczajac jakies rogi i inne zelastwo.

 

No nie emo : ) ich się nie imo...

Będę szczerą jeśli chodzi o punków to byłam do nich trochę uprzedzona : ) jacys tacy mało mili zawsze mi się wydawali też na podstawie obserwacji własnych... ale być może w bliższym obyciu zyskują, za to koleżanki słuchające tej muzyki były bardzo fajne : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 2libed napisał:

nie sadze jakby mogl to by pomogl.

 

Tu nic nie dodam bo nie dysponuje taką wiedzą... Zwyczajnie nie wiem jak to z nimi jest : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 2libed napisał:

ja ich zawsze lubilem i sluchali dobrej muzyki dla mnie byli mili mimo ze ja to bardziej bylem przez nich pewnie widziany jakoi grupa drechol-sportowiec wiec pewnie nie przepadali za takimi, moze dlatego ze lysej glacy nie mialem i faszystów nie poprierałem to sie z nimi kumplowalem. bardzo mili ludzie tylko za duzo uzywek.

osobowosc typowa dla wynalazców oni wszystko chcieli testowac na sobie 😄 ale zwykle ludzi ebardzo rozgarnieci intelektualnie tylko wrażliwi nie to co jakas prawicowa hołota troglodytów ze stadionów.

 

 

No może nie wiem zbyt blisko nie podchodziłam bo troche głośni i aż strach .) raz taki jeden do koleżanki się przyczepił, że sznurówki w złym kolorze miała założone i dziewczyna też się zestresowała, ale zszedł z tonu po kilku zdaniach i było ok. : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 2libed napisał:

a to ty sie na wiedzy opierasz ? to forum o kupie tu niemile jest wypowiadanie czegos popartego wiedzą 😄 poza tym to zwykle jest negowane.

 

Od negowania słowa pisanego na kafe to chyba Ty tutaj jesteś .) 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×