Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
petysana

Dlaczego tak mało jest lekarzy którzy zadają dużo pytań o nasze dolegliwości?

Polecane posty

Ja mam tak że zawsze się stresuję chodząc po lekarzach z moją chorobą i na wizycie zwykle połowa objawów wylatuje mi z głowy, wielu dolegliwości też nie potrafię opisać, dlatego wspaniale by było, gdyby lekarz wypytywał i pomagał mi opisać objaw, zamiast tylko słuchać co ja powiem, a czasami nie robić nawet tego 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadawanie pytań to nic ciężkiego przecież, można nawet mieć jakieś gotowe schematy i lecieć według nich, to już by wiele pomogło.. Takie tłumaczenie by miało sens przy operacjach czy badaniach, bo wiadomo to jakaś odpowiedzialność i wysiłek. A i wiele osób jednak rzeczywiście ma jakiś problem a nie przychodzi z byle czym, takie zakładanie z góry byłoby chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego lekarza i cóż... Nasza służba zdrowia wygląda jak wygląda, aby lekarz mógł sobie pozwolić na normalna ilość pracy to... No trochę czasu upłynie. Ty też byś nie pytał jakbyś dyżurował w nocy i nie wiadomo, czy będziesz spał w kanciapie, czy cała noc na nogach. Dodatkowo dochodzi rutyna- lekarz ma ci pomóc. Z resztą to nie jest do niego ciekawe jak przychodzi już 30 osoba z grypą.To nie jest specjalista od obsługi klienta. Ja tam cenie takich co szybko wiedzą co i jak, bo przynajmniej nie czeka się w kolejkach za jakąś babcią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to byłoby jeszcze więcej symulantów 😄 nigdy nie miałem z tym problemu, opisać jakieś objawy i rozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie maja malo czasu, zeby sie kazdego dopytywac, symptomow moze byc mnostwo. Nastepnym razem zapisz sobie na karteczce co Ci dolega, zebys nie zapomniala. A tak w ogole to ile masz tych dolegliwosci, ze nie mozesz zapamietac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×