Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dusia25

Ciągle kl

Polecane posty

Hej 

Kłócę się z chłopakiem cały czas on mi sugeruje ze jestem chorobliwie zazdrosna i że mu nie ufam ufam mu i jestem zazdrosna ale nie chorobliwie chodzi o to że kłócimy się cały czas a jesteśmy że sobą od 2 tygodni gdzie powinno być dobrze a jednak nie jest wczoraj się tak ostro pokłóciliśmy że napisał że to koniec jak napsalam ze Go kocham napisał że mnie nie kocha później napisał że mam się od niego odczepić zablokować Go ze specjalnie taki pisze żebym Go znienawidziła ale ja nie umiem 😔💔 jak zapytałam czemu on mnie nie zablokuje to napisał że darzy mnie uczuciem dodam że ja mam 26 w tym roku a on 22 mieliśmy się dzisiaj spotkać ale on powiedzial że idzie do pracy w co mi się wierzyć nie chce po za tym jak ja się chce spotkać to on się zgadza a później pisze ze zobaczy jak się będzie czuł wydaje mi się że on chce mnie tylko do tego żebym wziala na siebie kredyt bo ma problemy finansowe a pozniej mnie "kopnie w tyłek" PROSZĘ WAS POMÓŻCIE NIE WIEM CO MAM ROBIĆ 

Edytowano przez Dusia25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie na dole klawiatury komputera masz takie dwa klawisze: kropka i przecinek.  Zepsuły ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dusia25 napisał:

No niestety zepsuły mi się 🤣 

Poczytaj dziecku bajkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz zadnych kredytow dla kogos. Jak trzeba byc potrzepanym 😉 zeby dopuszczac takie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×