Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pohjanpalo

Tak się zastanawiam..

Polecane posty

Pisałem tutaj jakiś czas temu o swojej sytuacji ale wątek mi usunęli nie wiem czemu. W skrócie chodziło o zmianę postrzegania mnie przez kobiety po tym jak znacznie poprawił się mój status finansowy (ubiór, gadżety, samochód, fajny profil na IG). No i tak się zastanawiam czy nie zrobic coś w rodzaju eksperymentu. Chciałbym sprawdzic czy faktycznie laski aż tak bardzo są skore do przygód z facetem od którego widać hajs i perspektywę fajnego życia. Nie jestem przystojny (wzrost ok ale szczupły za bardzo, twarz taka sobie, zarostu brak). Raczej byłem do tej pory niezauważalny przez dziewczyny. Kiedyś rozmyślałem o tym że jak się dorobię to wykorzystam to do wyrywania lasek ale jak już się udało to jakoś tak sceptycznie podchodzę do tego pomysłu. Aczkolwiek myślę że byłoby to fajne doświadczenie. Zastanawiam się jak to ogarnąć.. Wiem że te wszystkie gold digger pranki to ściema na potęgę i takich pustaków nie ma na świecie ale chcę sprawdzić na ile może pozwolić sobie ktoś względnie bogaty (a przynajmniej tak wyglądający) z przeciętnym wyglądem mając na uwadzę to że z niskim statusem finansowym był przeźroczysty.

Prośba o pomoc, jak to ogarnąć? 🙂

1. Pojechałbym sobie do innego miasta rzecz jasna tak żeby nikt mnie nie rozpoznał (np. na 2 tygodnie).

2. W jaki sposób "zbierać leady"? Myślałem nad Tinderem i Badoo no i coś stacjonarnie np. imprezy, zagadywanie na mieście (tutaj wchodziłby tylko raczej podryw na auto - a wyróżnia się bardzo i wygląda na mega drogie). Ewentualnie strach że jakieś typy się przyczepią i przyciągnę bardziej złodzieja niż laski. Jaki sposób by tu jeszcze dorzucić? Chciałbym nawiązać tak z min. 10 interakcji dziennie żeby mieć wystarczającą próbkę danych. Etapy byłyby takie: 1. Interakcja z kobietą 2. Wymiana kontaktów (oczywiście najlepiej odpicowany IG) 3. Spotkanie 4. Zaproszenie na chatę 5. Konsumpcja (rzecz jasna nie mam tutaj na myśli jedzenia a seksik). Z racji tego że wyglądam młodo to moim targetem byłyby głównie laski 18-23 (licealistki/studentki). Mógłbym zdawać relacje tutaj i potem wyciągnąć jakieś wnioski/statystyki. gdyby kogoś to interesowało.

Kto jest za a kto przeciw? Próbować czy nie? 😉 Mile widziane jakieś tipy od męskiej części forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, pohjanpalo napisał:

Chciałbym sprawdzic czy faktycznie laski aż tak bardzo są skore do przygód z facetem od którego widać hajs i perspektywę fajnego życia.

A co, małolata spod Żabki oraz córka sąsiadów już się poznały na tobie i straciły zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra poznałam kiedyś takiego osła co eksperymentował. I powiem Ci tak:nie chciałam go bogatego ani biednego. Obawiam się że nie lubię ...ow po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×