Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry Wszystkim.mam pytanie.od 4 dni regularnie uprawiamy seks w okresie owulacji ..jakie mamy szansę na ciążę .robiłam test na owulację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z tego co mówiła moja ginekolog szansa na poczęcie w jednym cyklu to około 20% czy 30%, szansa na zapłodnienie w rok to chyba było 80% (matematyka tu nie ma nic do tego jak coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kalina76 napisał:

Dziękuję za odpowiedź.my staramy się juz 3 cykl

Kiedyś słyszałam, że najczęściej trzeba 3 cykli by zajść w ciążę. Większości par udaje się zajść w ciążę w takim właśnie czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście zdrowi , a Ty nie jesteś na diecie odchudzającej i nie ćwiczysz intensywnie (siłownia, fitness, bieganie) to szanse są spore.

Trzymam kciuki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po 40-stce ale mam nadzieję.w jakim czasie pojawiają się pierwsze objawy? Bo dziś zwróciłam po kawie i obudziły mnie zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.nie dawno wyszłam ponownie za mąż i stąd chęć posiadania dziecka.msm już dzieci ale są dorosłe .i szczerze nie pamiętam już ,bo z córką zaszłam od razu w ciążę.a syn to nieplanowane.   Ale kochany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się wyluzować i zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Wymioty i zawroty głowy mogą być wynikiem stresu (nakręcania się) lub poważniejszej choroby aniżeli domniemanej ciąży. Za szybko na taki objaw. Mimo wszystko życzę powodzenia i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim paniom .mam pytanie.mdli mnie od dwóch dni.mam zawroty głowy.,.i czuje pieczenie w piersiach.,...czy to może coś znaczyc ...? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być wczesna ciąża to na młodości jeszcze za wcześnie. One się pojawiają około 5 tygodnia lub później. Byłam już w ciąży i w pierwszych dniach i tygodniach to raczej miałam bóle podbrzusza , urosły mi piersi i bolały. Chociaż czułam się jedynie słabiej i nawet miałam takie chwilowe mroczki przed oczami ale to mogło być spowodowane zagnieżdżeniam się zarodka bo może miałam tak raz lub dwa chwilę . Na takie typowe objawy za wcześnie. W ogóle czytam i myślę że jesteś za bardzo zafiksowana. Wyluzuj i czekaj do dnia spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .mam niespodziankę ....dwie kreski na teście.bylam u dr ...ale mam się pojawić za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kalina76 napisał:

Witam .mam niespodziankę ....dwie kreski na teście.bylam u dr ...ale mam się pojawić za miesiąc

Moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...mąż również dba o bąbelka ... codziennie owoce ,( banan ,mango ,ananas , brzoskwinie) i soczki ...+ Zestaw witamin pregna ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kalina76 napisał:

Oczywiście...mąż również dba o bąbelka ... codziennie owoce ,( banan ,mango ,ananas , brzoskwinie) i soczki ...+ Zestaw witamin pregna ... 

Gratuluję. My staramy się już od listopada i na razie bez skutków. Jeszcze raz Gratuluję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×