Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Czy odnowić kontakt

Polecane posty

Witajcie urwałam kontakt z facetem z którym znam się z wcześniejszej pracy, w sumie mało się znamy, nie byliśmy para tylko widywaliśmy się na korytarzu ( a teraz kontakt się odnowił, ale tylko pisaliśmy maile co było fajne i miło się pisało), w końcu nie odpisałam na jego wiadomość w momencie gdy wyjechałam na 2 miesiące do pracy w inne miejsce, byłam tak pochłonięta praca, ogromny stres, brak czasu, że nawet nie miałam głowy do korespondowania z kimkolwiek. W tym czasie przed moim wyjazdem on wspomniał o spotkaniu. A ja napisałam coś jeszcze a potem się nie odzywałam. Gdy wróciłam do miasta napisałam do niego, odpisał jeszcze maila, stwierdził że i tak mogłam napisać mimo nadmiaru pracy, bo przecież wiele to nie kosztuje i przestał się odzywać. Tzn nic nie odpisał. I koniec. Minęło kolejne 2 miesiące i wiem że dalej jest wolny. I co radzicie mi zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest kimś z kim miło spędzałaś czas wirtualny czy nawet realny to może warto byłoby spróbować. Najważniejsza jest rozmowa, bez niej nic nie osiagniesz. Możliwe że poczuł się jak niechciany gość który zawraca głowę i stwierdził że to nie ma najmniejszego sensu. Zrobisz jak uważasz, powodzenia 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×