Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aniunia3

Co myślicie o tym zachowaniu policji?

Polecane posty

Uciekłam z domu i mnie znaleźli. Moja rozmowa z nimi wyglądała tak Policja : podanie fałszywych danych jest karalne czy to (moje imię i nazwisko) Ja :tak Policja :wracamy do domu Ja :nie Policja :rodzice cię szukają a dodatkowo jesteś niepełnoletnia Ja :nigdzie nie idę Policja : albo wracasz dobrowolnie albo użyjemy siły Ja : nie wracam Policja :to używamy siły Ja : no dobra. Czy oni mieli prawo użyć w tej sytuacji wobec mnie przymusu? Potem pytali się jeszcze czy nie mam jakiś problemów a ja im powiedziałam że uciekłam bo rodzice kazali mi się uczyć w wakacje bo na świadectwie miałam prawie same dopuszczające a oni nic. To po co się pytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Aniunia3 napisał:

Uciekłam z domu i mnie znaleźli. Moja rozmowa z nimi wyglądała tak Policja : podanie fałszywych danych jest karalne czy to (moje imię i nazwisko) Ja :tak Policja :wracamy do domu Ja :nie Policja :rodzice cię szukają a dodatkowo jesteś niepełnoletnia Ja :nigdzie nie idę Policja : albo wracasz dobrowolnie albo użyjemy siły Ja : nie wracam Policja :to używamy siły Ja : no dobra. Czy oni mieli prawo użyć w tej sytuacji wobec mnie przymusu? Potem pytali się jeszcze czy nie mam jakiś problemów a ja im powiedziałam że uciekłam bo rodzice kazali mi się uczyć w wakacje bo na świadectwie miałam prawie same dopuszczające a oni nic. To po co się pytali?

Bo taki maja obowiazek...zreszta powinnas to wiedziec, w zeszlym roku tez mialas z policja doczynienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lolka1975 napisał:

Bo taki maja obowiazek...zreszta powinnas to wiedziec, w zeszlym roku tez mialas z policja doczynienia. 

Ja, ale o co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 2libed napisał:

rodzice powinni cie oddac do poprawczaka i po klopocie.

Za to tam nie wsadzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aniunia3 napisał:

Ja, ale o co chodzi? 

Juz dobrze wiesz o co chodzi...przypomnij sobie, rok temu, glupie pytania na innym forum i potem wizyta policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×