Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Busia

Portal randkowy problem

Polecane posty

Na portalu internetowym zagadał do mnie facet, który dawno temu wpadł mi już w oko. Tzn mieszka dwa bloki dalej i go kojarzę, on mnie chyba nie, rano jak wsiadam do pracy i wsiadam do auta przejeżdżam koło jego bloku i czasem go widzę. Gdyby mnie kojarzył pewnie wpomnial by coś o tym. Rozmawialiśmy już trochę czasu, i o tym że trzeba się poznać, aż urwałam kontakt na jakiś czas, ale za nie tak długi czas odezwałam sie znowu do niego. Był wyraźnie zły a za jakiś czas sam przestał się odzywać. Nie wiem co dalej robić, podoba mi się a widzę że myśli że nie potraktowałam go poważnie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Busia napisał:

Na portalu internetowym zagadał do mnie facet, który dawno temu wpadł mi już w oko. Tzn mieszka dwa bloki dalej i go kojarzę, on mnie chyba nie, rano jak wsiadam do pracy i wsiadam do auta przejeżdżam koło jego bloku i czasem go widzę. Gdyby mnie kojarzył pewnie wpomnial by coś o tym. Rozmawialiśmy już trochę czasu, i o tym że trzeba się poznać, aż urwałam kontakt na jakiś czas, ale za nie tak długi czas odezwałam sie znowu do niego. Był wyraźnie zły a za jakiś czas sam przestał się odzywać. Nie wiem co dalej robić, podoba mi się a widzę że myśli że nie potraktowałam go poważnie. 

 

 

Mieszka dwa bloki dalej i potrzeby jest portal randkowy, to jakiś żart? 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miasto ma prawie milion mieszkancow, poza tym nie znam wsyztskich z bloku a co dopiero z całego osiedla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zagadam przecież pierwsza na żywo, a on mnie nie skojarzy pewnie i tak z portalem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Busia napisał:

Na portalu internetowym zagadał do mnie facet, który dawno temu wpadł mi już w oko. Tzn mieszka dwa bloki dalej i go kojarzę, on mnie chyba nie, rano jak wsiadam do pracy i wsiadam do auta przejeżdżam koło jego bloku i czasem go widzę. Gdyby mnie kojarzył pewnie wpomnial by coś o tym. Rozmawialiśmy już trochę czasu, i o tym że trzeba się poznać, aż urwałam kontakt na jakiś czas, ale za nie tak długi czas odezwałam sie znowu do niego. Był wyraźnie zły a za jakiś czas sam przestał się odzywać. Nie wiem co dalej robić, podoba mi się a widzę że myśli że nie potraktowałam go poważnie. 

 

 

zamiast się pyerdolić z tym przez durny portal to gdy go zobaczysz na ulicy podejdź i zagadaj, normalnie a nie przez durne apki, wiesz że przed apkami każdy to tak robił i ludzie żyli, bierz się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z tych żeby pierwsza podejść do faceta i zagadać, wstydzę się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

czemu nie zagadasz? korona z głowy spadnie?

Właśnie duma nie pozwala bo to on ma za nią biegać i na nią pracować, takie czasy. Są tacy którzy twierdzą że małżeństwo to biznes i tak gromadka dzieci i każde z innym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solero napisał:

Właśnie duma nie pozwala bo to on ma za nią biegać i na nią pracować, takie czasy. Są tacy którzy twierdzą że małżeństwo to biznes i tak gromadka dzieci i każde z innym 😄

fak, co za czasy, ale to eliminuje spyerdoloną genetyke, więc może nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

fak, co za czasy, ale to eliminuje spyerdoloną genetyke, więc może nie jest źle

Dlatego Niemcy to wszystko przyjmą, już Polacy pracowali przy zbiorach szparagów z Covid bo musieli płacić za kwaterę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to bym do niego podeszła i przyznała, że jesteś z tego portalu randkowego. Powiedź mu, że postanowiłaś osobiście z nim porozmawiać, bo ci nie odpisuje. 😂

A co tam, trzeba próbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę go tylko rano, i co mam go zatrzymać w drodze do pracy? Czesc, jestem Basia z portalu... No chyba nie za bardzo bedzie chciał rozmawiać w drodze do pracy... Szczególnie że chyba jeździ komunikacja miejska, bo w tamtą stronę chodzi to może się spóźnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kjersti napisał:

Napisz mu jestem ta i ta, na pewno znamy się z widzenia mieszkasz dwa bloki dalej, pisaliśmy na portalu i tyle. Nie wyjdzie trudno.

Napisać mogę ale nie wiem czy wypada jak on nie odpisał, może będzie miał z tego tylko polewke jak mnie kojarzy. Ale nie podejdę na zywo bo po prostu że stresu nie wydukam ani słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Busia napisał:

Widzę go tylko rano, i co mam go zatrzymać w drodze do pracy? Czesc, jestem Basia z portalu... No chyba nie za bardzo bedzie chciał rozmawiać w drodze do pracy... Szczególnie że chyba jeździ komunikacja miejska, bo w tamtą stronę chodzi to może się spóźnić 

jakbyś miała mózg to byś wsiadła w ten sam autobus i z nim pogadała w czasie jego jazdy do pracy, nawet wzuąźć dzień wolny i to zrobić jeśli pracujesz, ale to trzeba mieć mentalność że trzeba się wysilić a nie być bierną pipą czekającą na bycie odkrytą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mejka napisał:

Szczerze, to bym do niego podeszła i przyznała, że jesteś z tego portalu randkowego. Powiedź mu, że postanowiłaś osobiście z nim porozmawiać, bo ci nie odpisuje. 😂

A co tam, trzeba próbować. 

jej bierność jest powalająca

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Dlatego Niemcy to wszystko przyjmą, już Polacy pracowali przy zbiorach szparagów z Covid bo musieli płacić za kwaterę 😄

szczyt upodlenia, a potem się dziwić że polaków nie szanują i mają za śmieciów, sami to powodują

Edytowano przez porwał mnie jaszczomp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podrywałam facetów po prostu, dla mnie to nie jest takie łatwe i oczywiste jak dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz jakos "przypadkiem" na niego wpasc w warzywniaku?? Udawaj zaskoczona i powiedz A my to sie chyba juz znamy, i cos tam nawijaj o cenie pietruszki czy czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nie mozesz jakos "przypadkiem" na niego wpasc w warzywniaku?? Udawaj zaskoczona i powiedz A my to sie chyba juz znamy, i cos tam nawijaj o cenie pietruszki czy czymkolwiek

Raczej się nie odważę odezwac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kjersti napisał:

Jak będzie miał polewkę to wyjdzie na cha ma, a jak jest normalny i jak nie będzie zainteresowany to grzecznie odmówi i tyle. A może coś pyknie i będzie ok taki czajeniem się nic nie zyskasz.

Ona wie co ma robić a i tak ma opory, taki paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Busia napisał:

Raczej się nie odważę odezwac 

To zagadaj najpierw do 10 obcych ludzi, na zasadzie "ale te kartofle dorodne w tym roku" albo "ale ta marchewka podrozala!" Zobaczysz ze 90% zareaguje pozytywnie. Jak pocwiczysz to z tym twoim juz pojdzie z łatwością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie mozesz jakos "przypadkiem" na niego wpasc w warzywniaku?? Udawaj zaskoczona i powiedz A my to sie chyba juz znamy, i cos tam nawijaj o cenie pietruszki czy czymkolwiek

dla wielu kobiet to jest poprzeczka nie do przeskoczenia, obawa o kosza jest tak wielka że by się spaliły ze wstydu gdyby tego kosza dostały, no bo jak możne je facet którego sobie upatrzyły odrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, porwał mnie jaszczomp napisał:

dla wielu kobiet to jest poprzeczka nie do przeskoczenia, obawa o kosza jest tak wielka że by się spaliły ze wstydu gdyby tego kosza dostały, no bo jak możne je facet którego sobie upatrzyły odrzucić

Cos ci powiem w sekrecie, ja tez tak mam. Jestem mocna w gebie jak mi nie zalezy. Jak mi zalezy to juz wole sie wycofac i czekac na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Cos ci powiem w sekrecie, ja tez tak mam. Jestem mocna w gebie jak mi nie zalezy. Jak mi zalezy to juz wole sie wycofac i czekac na cud

bo taka kobieca natura, macie zakodowane być akceptowane a nie aby dostawać kosza, od dostawania kosza są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jakbym była ładna, wysoka, miała ładna figurę i biust to bym nie miała takich oporów, ale wydaje mi się że 95% dziewczyn na tym portalu jest ładniejszych ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wlosy do ramion, nawet dłuższych nie zapuszcze bo są za cienkie, biust A, i dziwna sylwetkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Busia napisał:

Mam wlosy do ramion, nawet dłuższych nie zapuszcze bo są za cienkie, biust A, i dziwna sylwetkę 

nie widze problemu, chyba że sama stwarzasz własne kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Busia napisał:

Myślę że jakbym była ładna, wysoka, miała ładna figurę i biust to bym nie miała takich oporów, ale wydaje mi się że 95% dziewczyn na tym portalu jest ładniejszych ode mnie 

95% używa fotoszop, chyba o tym wiesz, a druga sprawa, niby są takie cudowne to CO robią na jakimś gòwnoportalu? pomyśl

Edytowano przez porwał mnie jaszczomp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wyglądają całkiem naturalnie, no nie wiem, wydaje mi się że fajne osoby też tam są i to całkiem sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×