Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dajciespokoj

Narzeczony mnie wkurzył!

Polecane posty

Mialiśmy zaplanowany wieczór z nim. Ale zawsze na koniec tygpdnia rozmawia sobie na skype z rodzina(tata,brat) ok rozumiem. Rozumiem godzinka gora dwie. Ale do cholery "przeciagneło" sie to do 4godzin. Ja juz poszłam na gore wkur...zona on po 4h roznowy przyszedl zebym zeszła posiedzieć z nim. Powiedziałam mu dobitnie, że nic z tego ze juz mi sie nie chce. A on, że ja mu nie bede z rodzina zabraniać gadać. A sobie gadaj, ale kur... 4h????!!! Ok rozumiem ze raz w ttgodniu sie widza, ale my też mamy wolne raz na tydzień. I jeszcze jak gadaja na tej kamerce to jego ojciec idzie kanapki bratu do pracy szykować, oglądają głośno telewizor, moj narzeczpny oglada z nimi na wyciszeniu bo jest pogłos. Troche w tym rozmowy reszta ogladanie tv. Ja posiedze z nim chwile na tej kamerce, nie bede 4godziny sie kisić. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dajciespokoj napisał:

jego ojciec idzie kanapki bratu do pracy szykować,

😲

 

4 minuty temu, Dajciespokoj napisał:

. Co sądzicie?

Trochę przegina. Ma rodzinę ale ma też kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że dzwoni bardziej do Taty niż brata i nagle znika na 30min i idzie 30letniemu bykowi kanapki robić do pracy... A ten stary koń nie może wpaść na to zeby so ie samemu ogarnąć. Wyprowadza mnie to z równowagi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×