Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sofi

Dlaczego

Polecane posty

ludzie jak są nieszczęśliwi ,to zamiast coś zrobić ze swoim życiem próbują szkodzić innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Żeby inni nie mieli lepiej od nich .... Nie każdy człowiek ma dobry charakter i serce na właściwym miejscu . Część ludzi jest mocno zwichrowana emocjonalnie 

 

Czasem robią to tak bezczelnie ,że nie da się tego ukryć i nic nie osiągną poza samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragną atencji oraz kogoś kto im wyklaruje ścierpieć cierpienie. Wielkiej filo nie nie ma w zrozumieniu mechanizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stała napisał:

Pragną atencji oraz kogoś kto im wyklaruje ścierpieć cierpienie. Wielkiej filo nie nie ma w zrozumieniu mechanizmu.

Jak ktoś ma ładny dom to myślisz ,żeby się spalił czy ja też chcę mieć taki ? Chyba to drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

Jak ktoś ma ładny dom to myślisz ,żeby się spalił czy ja też chcę mieć taki ? Chyba to drugie?

Ani jedno ani drugie. Po co mi ładny dom i po co mam palić czyjś. Weź się zastanów o co ci biega zanim zapytasz rzucając kocopoły publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stała napisał:

Ani jedno ani drugie. Po co mi ładny dom i po co mam palić czyjś. Weź się zastanów o co ci biega zanim zapytasz rzucając kocopoły publicznie.

O to, czyjeś że sukcesy ,szczęście i powodzenie może nas cieszyć i mobilizować ,a dom to tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sofi napisał:

O to, czyjeś że sukcesy ,szczęście i powodzenie może nas cieszyć i mobilizować ,a dom to tylko przykład.

Cieszysz się, że czuję się wspaniale, i że mam wszystko to czego pragnę to fajnie. A resztą nie zawracaj sobie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stała napisał:

Cieszysz się, że czuję się wspaniale, i że mam wszystko to czego pragnę to fajnie. A resztą nie zawracaj sobie głowy.

Nie martwię się,i chcę sama decydować czym zawracać sobie głowę jeśli pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo myślą że będzie sprawiedliwie jak inni też będą mieli źle 

A potem o ludzie się od nich odwracają i wtedy okazuje się że cisza boli ...

Zostaje kafe i rozpaczliwe zwracanie na siebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sofi napisał:

Nie martwię się,i chcę sama decydować czym zawracać sobie głowę jeśli pozwolisz

Gdyby tak było nie pytałabyś o pozwolenie. Sama rozumiesz, więc odpowiedź znasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stała napisał:

Gdyby tak było nie pytałabyś o pozwolenie. Sama rozumiesz, więc odpowiedź znasz. 

Tak znam ,napisałam dla równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

Tak znam ,napisałam dla równowagi

Równowaga zachowana. Odejdź spokojna. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stała napisał:

Równowaga zachowana. Odejdź spokojna. Nara.

Pa. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sofi napisał:

Pa. Miłego wieczoru.

Jest już miły bo jesteś. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lex napisał:

O nie nie, tak myslą nieliczni. Większosc woli nienawidzieć i zazdrościć.

Smutne ,nie mogą tego robić dyskretnie choć ,żeby się nie kompromitować .Chcę brać na litość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, amigo bubzu napisał:

Bo potrzebują energii od kogoś, wampiry, sukuby, demony samsary... Orby wokół humani jedni mają mocniejsze ja wzmocniłem... Polecam naruto obejrzec... 

Tak ,nic nie można zrobić tylko odciąć paliwo czyli  uwagę, ale zawsze przecież znajda nowego żywiciela, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sofi napisał:

Tak ,nic nie można zrobić tylko odciąć paliwo czyli  uwagę, ale zawsze przecież znajda nowego żywiciela, dzięki.

Innych kolorów na świecie nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2021 o 20:21, Sofi napisał:

ludzie jak są nieszczęśliwi ,to zamiast coś zrobić ze swoim życiem próbują szkodzić innym?

Bo łatwiej jest unieszczęśliwić kogoś (odwrócić uwagę od własnych problemów)niż naprawić własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, jamuonmi napisał:

Bo łatwiej jest unieszczęśliwić kogoś (odwrócić uwagę od własnych problemów)niż naprawić własne życie.

Nie potrafię przejść obok czegoś takiego obojętnie, a ludzie udają, że nie widzą. Jak ktoś by próbował skrzywdzić bliską mi osobę ,przegryzę tętnice. Ale oczywiście to ja ta zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2021 o 20:21, Sofi napisał:

ludzie jak są nieszczęśliwi ,to zamiast coś zrobić ze swoim życiem próbują szkodzić innym?

Ludzie to pasożyty genetycznie już  w nich zaszczepiona zawiść zazdrość beż gregosłupa moralnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o niskim poczuciu wartosci musza sie ciagle porownywac z innymi, bo w ten sposob sprawdzaja swa wartosc. Jesli porownanie wypada na niekorzysc to latwiej jest niszczyc osobe, z ktora sie porownujemy niz popracowac nad wlasnym poczuciem wartosci. Jesli ta osoba znajdzie sie w zlym polozeniu to my wtedy wypadamy lepiej i mozemy choc przez chwile poczuc sie cos warci.

Poza tym jest w nas takze automatyczny mechanizm szukania winy w innych za to, co nam sie dzieje zlego oraz przypisywania sobie jako zaslugi tego, co dobre.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×