Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MłodaMama

Imię dla chłopca 2021

Polecane posty

Jakoś od samego początku miał być Jakub jednak wszyscy bardzo narzekają na to imię i mówią mi żebyśmy dziecka nie krzywdzili. Przez to jakoś już to imię mi trochę zbrzydło. Mam kilka nowych które mi się podobają ale nie wiem które najlepsze. Piszcie które wam się najbardziej podoba i jak wy nazwaliscie/nazwiecie swoich chłopców.

 Robin 

Denis 

Luca 

Aleksy (Alek)

Nie mieszkamy w Polsce jakby co 

Edytowano przez MłodaMama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MłodaMama napisał:

Jakoś od samego początku miał być Jakub jednak wszyscy bardzo narzekają na to imię i mówią mi żebyśmy dziecka nie krzywdzili. Przez to jakoś już to imię mi trochę zbrzydło. Mam kilka nowych które mi się podobają ale nie wiem które najlepsze. Piszcie które wam się najbardziej podoba i jak wy nazwaliscie/nazwiecie swoich chłopców.

 Robin 

Denis 

Luca 

Aleksy (Alek)

Leo

Nie mieszkamy w Polsce jakby co 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie Denis.. jakby cos niepyklo i wrocicie do polski dla wszysytkich wesolkow bedzie... zzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2021 o 20:14, MłodaMama napisał:

Jakoś od samego początku miał być Jakub jednak wszyscy bardzo narzekają na to imię i mówią mi żebyśmy dziecka nie krzywdzili. Przez to jakoś już to imię mi trochę zbrzydło. Mam kilka nowych które mi się podobają ale nie wiem które najlepsze. Piszcie które wam się najbardziej podoba i jak wy nazwaliscie/nazwiecie swoich chłopców.

 Robin 

Denis 

Luca 

Aleksy (Alek)

Nie mieszkamy w Polsce jakby co 

Luca jest super! Jest teraz bajka w kinach, gdzie tytułowy bohater ma tak na imię i faktycznie jak zostało wspomniane - jest mieszkańcem Włoch. Bardzo ciekawie brzmi, jest krótkie i można je fajnie przekształcać czy zdrabniać. Gratulacje z okazji przyszłego powiększenia rodziny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×