Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tylko luksusowe torebki i nic wiecej, niby te 20 pare lat (chyba 26) a jakby miala 18, a teraz pojechala do amsterdamu (pewnie do ex) chociaz zarzekała soe, ze nigdy wiecej Holandii, chociaz wydaje sie taka ok i pewnie sympatycznie by sie z nia pilo kawe i gadalo, Chyba ze to poza milej i sympatycznej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie jest w Wawie obecnie?

 

mysle ze super ze pokazala swoj brzuch teraz i pokazuje ze jest normalna, ze nie wszyscy musimy zawsze byc w formie i ze jest roznie 
:) 

pozytywna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gigaset napisał:

a nie jest w Wawie obecnie?

 

mysle ze super ze pokazala swoj brzuch teraz i pokazuje ze jest normalna, ze nie wszyscy musimy zawsze byc w formie i ze jest roznie 
🙂

pozytywna 

Wyglada normalnie jak dla mnie, nawet nie skupiłam sie na tym czy ma wiecej kilo czy nie, akurat jessa wyglada super jesli jest na plusie czy na minusie z waga, jest wysoka i zadbana. Wie jak sie ubrać aby podkreslic atuty. Ogromny plus za zdrowe podejscie do zywienia, pokazuje co je, cxy jest to zdrowe czy nie, tak samo jak nie ukrywa ze wlatuja procenty 🙂 ona juz od dawna w Niemczech, byla w dubaju jakis czas, z warszawy szybko sie wyprowadzila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chat_noir napisał:

Wyglada normalnie jak dla mnie, nawet nie skupiłam sie na tym czy ma wiecej kilo czy nie, akurat jessa wyglada super jesli jest na plusie czy na minusie z waga, jest wysoka i zadbana. Wie jak sie ubrać aby podkreslic atuty. Ogromny plus za zdrowe podejscie do zywienia, pokazuje co je, cxy jest to zdrowe czy nie, tak samo jak nie ukrywa ze wlatuja procenty 🙂 ona juz od dawna w Niemczech, byla w dubaju jakis czas, z warszawy szybko sie wyprowadzila. 

No akurat ubrać to ona się średnio potrafi. Ma chłopięcą figurę, zero bioder co uporczywie podkreśla przykrótkimi spódniczkami. Nieraz mam wrażenie że to ubrania młodszej siostry. Wszystko jakieś przyciasne, przymałe.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AGNlESZKA napisał:

No akurat ubrać to ona się średnio potrafi. Ma chłopięcą figurę, zero bioder co uporczywie podkreśla przykrótkimi spódniczkami. Nieraz mam wrażenie że to ubrania młodszej siostry. Wszystko jakieś przyciasne, przymałe.

Eksponuje swoje dlugie nogi, alw zgodze sie, ze te spodniczki/...enki bywaja przykrótkie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chat_noir napisał:

Eksponuje swoje dlugie nogi, alw zgodze sie, ze te spodniczki/...enki bywaja przykrótkie 🤣

Na niektórych zdjęciach nogi tak „wyeksponowane” że jedna stopa 2x większa od drugiej 😂 wg mnie tylko na filmikach można realnie zobaczyć jej sylwetkę… nie jest brzydka dziewczyna i nawet te figurę mogłaby ogarnąć jakoś fajniej gdyby tak głębiej w szafie pogrzebała. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten jej film o tym jaka jest gruba, był żałosny. Owszem trochę przytyła, ale nie ma tragedii. Trochę taki naciągany powód, oby tylko filmik był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, falconimeda napisał:

Dla mnie ten jej film o tym jaka jest gruba, był żałosny. Owszem trochę przytyła, ale nie ma tragedii. Trochę taki naciągany powód, oby tylko filmik był. 

Teraz jej filmy powstają również "we współpracy" 😅 więc i tematy z tzw "d...y" muszą też być 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, falconimeda napisał:

Dla mnie ten jej film o tym jaka jest gruba, był żałosny. Owszem trochę przytyła, ale nie ma tragedii. Trochę taki naciągany powód, oby tylko filmik był. 

Ponoć jej piszą, że jest otyła XDXD, dlatego nagrała ten film. To wysoka dziewczyna, więc po niej nie widać tak bardzo przytycia, sama to przyznaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 00:08, falconimeda napisał:

Dla mnie ten jej film o tym jaka jest gruba, był żałosny. Owszem trochę przytyła, ale nie ma tragedii. Trochę taki naciągany powód, oby tylko filmik był. 

Może nie żałosny, ale na siłę. Wyglada tak jakoś od dwóch lat. Nie jest śni gruba, ani otyła. Wyglada normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich fotkach na insta ciuchy wyglądają, jakby zaraz miały na niej pęknąć. Dlaczego nie kupi sobie czegoś w pasującym rozmiarze 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ją bardzo, ale rozśmiesza mnie czasami jak ktoś ją nagrywa, a ona podskakuje, kręci się wokół swojej osi chcąc być małą radosną dziewczynką, ale przy jej gabarytach (jest wysoka) wygląda to, moim zdaniem, prześmiewczo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×