Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lubaszenka

Therapeutic mama

Polecane posty

Co o niej sądzicie, co wiecie? Dowiedziałam się o niej i niewiele wiem. Widzę, że głosi teorie spiskowe niczym Mariusz z odmładzania na surowo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma kontrowersyjne poglądy jednak jest bardzo naturalna

Do tego jest świetną mamą.

Lubie jej filmy . Są  czasem chaotyczne ale życie nie zawsze jest poukładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był już o niej wątek parę tygodni temu. Co tu można sądzić peron odjechał jakiś czas temu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam z jednych względów .... dziwne foliarstwo, non stop muszą się oczyszczać mimo, że podobno zdrowo jedzą, kupuje ciuchy w sieciówkach, a uważa się za eko ideał itp - jak dla mnie za dużo sprzeczności w jednym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak też zauważyłam, że ten syn w stosunku do niej jest taki niemiły i arogancki 😞 takie mam wrażenie przynajmniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no  z filmików na takiego wygląda właśnie niestety. Davinie życzę jak najlepiej i super, że udało jej się przepracować traume związana z porzuceniem i śmiercią mamy,tak mi się przykro i smutno zrobiło jak ona tak wtedy płakała biedna 😞 ważne,że wychodzi na prostą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ecia95 napisał:

No no  z filmików na takiego wygląda właśnie niestety. Davinie życzę jak najlepiej i super, że udało jej się przepracować traume związana z porzuceniem i śmiercią mamy,tak mi się przykro i smutno zrobiło jak ona tak wtedy płakała biedna 😞 ważne,że wychodzi na prostą. 

Widziałam fragment, w którym się rozpłakuje przejęta krostą która jej wyskoczyła na ustach. Nie wiem, czy ona tak na poważnie, czy jest w tym głębszy problem psychiczny. 

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że ludzie którzy przechodzą na dziwne diety i przypisują do tego filozofię to zawsze mają coś nie tak z deklem...... nie mam  nic przeciwko vege i wegan bo sama unikam coraz bardziej mięsa gdyż mi przestaje smakować, ale nie przypisuje do tego żadnych fikozofii, foliarstwa i wyższej nauki 🙂 widać po obu, że mają problemy natury psychicznej więc szukają drogi i ukojenia w diecie i byciu innym niż inni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×