Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blackpearl

Po czasie zrozumiałam, że jest dla mnie ważny

Polecane posty

Cześć i czołem! 🙂 Trapi mnie to, co się stało. Nie do końca wytlumaczalne, ale zrozumiałam, że jest on dla mnie ważny. Było to jak grom z jasnego nieba. Studiowałam dziennie, byłam w związku. Od kolejnego semestru przeniosłam się na zaoczne. Na ćwiczeniach Go poznałam. Od razu oboje zwróciliśmy na siebie uwagę- błysk w oku, wymiany spojrzeń ukradkowe, ogólne zawstydzenie. Serducho szybciej biło w Jego towarzystwie. Hamowałam w sobie wszelkie uczucia, no bo kochałam chłopaka, byłam całkowicie fair, bez głupich kroków. Ów Kolega- jakże miły, pożyczal notatki, odwoził mnie do domu po zajęciach, choć czasem wiązało się to z poświęceniem z Jego strony (musiał na mnie czekać pół godziny, jak moje zaliczenie się przedłużyło). Jakiś czas temu zerwałam z chłopakiem, bo nam się nie układało. Nastał moment przełomowy-zaczęłam bez przerwy myśleć o Koledze z uczelni. Koleżanka stwierdziła, że już dawno jej się wydawało, że on się zauroczyl we mnie. A ja nie wiem, co myśleć... Chciał, żebym odebrała Jego dzienniczek - taki pretekst do spotkania. No i czekam. Moja fascynacja Nim się nasila z każdym dniem. Pytanie, czy z Jego strony się nie skończyło to, jeżeli w ogóle było. Co robić Drodzy? 

Edytowano przez Blackpearl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Na studiach nie ma dzienniczków, są indeksy i nikt ich dzienniczkami nie nazywa.

Sluszna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Misiowie puszyści napisał:

Na studiach nie ma dzienniczków, są indeksy i nikt ich dzienniczkami nie nazywa.

Są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×