Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Romantyczka87

Samotność w związku

Polecane posty

5 godzin temu, Margo napisał:

Czyli powinien być wypoczęty , chętny i stęskniony żony w łóżku . A tam na serio to wygodny jest- ze mną by taki numer nie przeszedł (inna sprawa, że mojemu mężowi nigdy taki pomysł do głowy nie przyszedł).

Margo czyli masz fajnego męża 🤗ja myślałam że lata "te gorsze"mamy za sobą kiedy kolejne próby starania się o dziecko kończyły się fiaskiem. Byliśmy że sobą blisko, byliśmy dla siebie wsparciem.A tu niestety  otrzymałam dziecko którego pragnęłam ale straciłam męża i tym samym najlepszego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2021 o 21:44, Romantyczka87 napisał:

Margo czyli masz fajnego męża 🤗ja myślałam że lata "te gorsze"mamy za sobą kiedy kolejne próby starania się o dziecko kończyły się fiaskiem. Byliśmy że sobą blisko, byliśmy dla siebie wsparciem.A tu niestety  otrzymałam dziecko którego pragnęłam ale straciłam męża i tym samym najlepszego przyjaciela

Dla mnie to normalne, że małżeństwo śpi razem. Dziwną masz sytuację - wygląda na to, że mąż odstawił Cię na przecznicę "matka " i nie widzi w Tobie kobiety. Nie wiem czy wyjazd jest dobrym rozwiązaniem- zostawiasz go samego. Jak już to wyjedź i zostaw dziecko,  a nie jeszcze mu ułatwiać bardzuej życie. A po za tym to wyjedzie razem tam gdzie nie da się spać oddzielnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Margo napisał:

Dla mnie to normalne, że małżeństwo śpi razem. Dziwną masz sytuację - wygląda na to, że mąż odstawił Cię na przecznicę "matka " i nie widzi w Tobie kobiety. Nie wiem czy wyjazd jest dobrym rozwiązaniem- zostawiasz go samego. Jak już to wyjedź i zostaw dziecko,  a nie jeszcze mu ułatwiać bardzuej życie. A po za tym to wyjedzie razem tam gdzie nie da się spać oddzielnie. 

Dla mnie to też normalne że małżeństwo śpi razem. Jednak mój mąż nie widzi w tym problemu. Oto właśnie chodzi, że pomimo stresu męczącego dnia usnąć przy sobie  przytuleni i obudzić się razem.   Nie mogę mu zostawić dziecka bo sobie nie poradzi poza tym chyba zwariowalabym że stresu czy wszystko z Nią ok. Nie wiem już co mam robićnie chce ciągle za Nim latać brakuje mi Go ale nie mogę ciągle ja się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Romantyczka87 napisał:

Dla mnie to też normalne że małżeństwo śpi razem. Jednak mój mąż nie widzi w tym problemu. Oto właśnie chodzi, że pomimo stresu męczącego dnia usnąć przy sobie  przytuleni i obudzić się razem.   Nie mogę mu zostawić dziecka bo sobie nie poradzi poza tym chyba zwariowalabym że stresu czy wszystko z Nią ok. Nie wiem już co mam robićnie chce ciągle za Nim latać brakuje mi Go ale nie mogę ciągle ja się starać...

Nie do końca rozumiem.  Ja bym się spytała męża czy tak już będzie cały czas, bo jak tak to ja się wypisuje . Źle myślenie- dorosły człowiek poradzi sobie z obsługą 6 miesięcznego dziecka i nie utwierdza go w przekonaniu, że jest inaczej. Zwariowakabys ze stresu, gdybyś zostawiła dziecko z mężem- dziwne,  przecież to jego ojciec. Może zacznij to wdrażać w obsługę dziecka bo najwyraźniej to wygodny gość - nie wyśpi się, nie umie zajmować się dzieckiem. Kwestia tylko, że nie chce też bliskości z Tobą- nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, tak jakby odechciało mu się bycia w związku, jak dla mnie rzadko spotykane. Rozmowy częste mogą pomóc a jak nie to zaproponuj jakieś wspólne rozrywki, spacer, kino lub cokolwiek innego co lubiliscie robić. Tylko sami, tak jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×