Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zmartwiona1107

Poronienie

Polecane posty

Witam

Może to nie jest dobre miejsce na tego typu pytania ale potrzebuje porady i w pewnym sensie pomocy...co zrobić aby stracić ciążę... tylko proszę bez moralności że tyle kobiet marzy o dziecku a ja chcę się pozbyć, ale ja też jestem osobą która zawsze chciała mieć dużo dzieci,mam dwójkę wspaniałych niestety z mężczyzną nie nadającym się do życia w rodzinie, prawdopodobnie jestem w ciąży po raz kolejny 😞😞 mimo zabezpieczenia (wkładka) stało się... nie dam rady wychować kolejnego dziecka jestem zbyt zmęczona psychicznie.Czy są jakieś sposoby? witamina C?co jeszcze? niestety mamy chory kraj i trzeba wszystko robić po cichu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wziąć tabletkę EllaOne. Ale nie escapelle. Pić napary z piolunu. A najlepiej jechać do Czech na aborcję. 1800 zł + 200 zł dojazd z Krakowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę w tej kwestii, ale ogólnie na przyszłość może jednak mechaniczne zabezpieczenie np. diafragma caya plus hormonalna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2021 o 17:35, Zmartwiona1107 napisał:

Witam

Może to nie jest dobre miejsce na tego typu pytania ale potrzebuje porady i w pewnym sensie pomocy...co zrobić aby stracić ciążę... tylko proszę bez moralności że tyle kobiet marzy o dziecku a ja chcę się pozbyć, ale ja też jestem osobą która zawsze chciała mieć dużo dzieci,mam dwójkę wspaniałych niestety z mężczyzną nie nadającym się do życia w rodzinie, prawdopodobnie jestem w ciąży po raz kolejny 😞😞 mimo zabezpieczenia (wkładka) stało się... nie dam rady wychować kolejnego dziecka jestem zbyt zmęczona psychicznie.Czy są jakieś sposoby? witamina C?co jeszcze? niestety mamy chory kraj i trzeba wszystko robić po cichu...

Kraj chory?  Czy brak myślenia?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Kraj chory?  Czy brak myślenia?

Ja myślę, że kraj chory. Właśnie teraz siedzę w galerii krakowskiej mam 50 minut do busa, który zawiezie mnie do Czech na aborcję. Jechałam do Krakowa 5 godzin. Potem do kliniki muszę jechać i tak z powrotem. Masakra. Aborcje tak samo się odbywają ale w męczarniach. Jak mnie odwiozą dziś będzie wieczór to nie będę miała busa do swojego miasta i muszę nocować. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Na szczęście dziś o godzinie 16 będzie już spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Renata67y napisał:

Ja myślę, że kraj chory. Właśnie teraz siedzę w galerii krakowskiej mam 50 minut do busa, który zawiezie mnie do Czech na aborcję. Jechałam do Krakowa 5 godzin. Potem do kliniki muszę jechać i tak z powrotem. Masakra. Aborcje tak samo się odbywają ale w męczarniach. Jak mnie odwiozą dziś będzie wieczór to nie będę miała busa do swojego miasta i muszę nocować. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Na szczęście dziś o godzinie 16 będzie już spokój. 

Ja myślę, że myślenie ma przyszłość... do dorosłości trzeba dorosnąć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2021 o 17:35, Zmartwiona1107 napisał:

Witam

Może to nie jest dobre miejsce na tego typu pytania ale potrzebuje porady i w pewnym sensie pomocy...co zrobić aby stracić ciążę... tylko proszę bez moralności że tyle kobiet marzy o dziecku a ja chcę się pozbyć, ale ja też jestem osobą która zawsze chciała mieć dużo dzieci,mam dwójkę wspaniałych niestety z mężczyzną nie nadającym się do życia w rodzinie, prawdopodobnie jestem w ciąży po raz kolejny 😞😞 mimo zabezpieczenia (wkładka) stało się... nie dam rady wychować kolejnego dziecka jestem zbyt zmęczona psychicznie.Czy są jakieś sposoby? witamina C?co jeszcze? niestety mamy chory kraj i trzeba wszystko robić po cichu...

Jak się czujesz? Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×