Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aga98

Wytrysk

Polecane posty

1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Hmmm.... To ciekawe. Zawsze tak miałeś? Ja tam lubię trochę pojęczeć kiedy dochodzę. Kobitki też lubią słyszeć kiedy facet głośno dochodzi..

Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustal z nim jakiś sygnał - np. lekkie dwukrotne klepnięcie w ramię, plecy, czy dupkę (w zależności w jakiej pozycji figlujecie ;)). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

Hmmm.... To ciekawe. Zawsze tak miałeś? Ja tam lubię trochę pojęczeć kiedy dochodzę. Kobitki też lubią słyszeć kiedy facet głośno dochodzi..

Dokładnie i to działa w obie strony, jak moja kobieta nie jęczy to mam odrazy w głowie myśli że coś nie tak.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jan6Nowak6 napisał:

Ustal z nim jakiś sygnał - np. lekkie dwukrotne klepnięcie w ramię, plecy, czy dupkę (w zależności w jakiej pozycji figlujecie ;)). 

Moja mi mówi że wyczuwa.

...a staje się mega sztywny i jaja stają się jakby pełniejsze przed pulsowaniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Zawsze.

Mam nadzieję że nie leżysz przy tym jak kłoda🤣🤣🤣 bo to takie trochę jak by kobieta się bzykala z lalką. Bez spiny😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oskar34Lbn napisał:

Moja mi mówi że wyczuwa.

...a staje się mega sztywny i jaja stają się jakby pełniejsze przed pulsowaniem.

 

Nie każda to wyczuje... Generalnie dobrze jest się komunikować w seksie, a nawet żartować (choć nie zawsze;)). Niektórzy mają jakieś opory przed rozmawianiem o tych sprawach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oskar34Lbn napisał:

Mam nadzieję że nie leżysz przy tym jak kłoda🤣🤣🤣 bo to takie trochę jak by kobieta się bzykala z lalką. Bez spiny😉

Nie leżę. 🤣 W zasadzie to dość mocno przeżywam, ale w ciszy, może to kwestia jakichś zahamowań.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bidulka się zastanawia czy ci dobrze, czy wszystko robi źle. Zrób szalony eksperyment, powiedz jej podczas laski, że "cudownie to robi", albo że "cudownie obciąga"... 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, agent of Asgard napisał:

W zasadzie też głównie spotykałem „ciche” osoby.  😈

I jak było, nie czułeś się kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jan6Nowak6 napisał:

Nie każda to wyczuje... Generalnie dobrze jest się komunikować w seksie, a nawet żartować (choć nie zawsze;)). Niektórzy mają jakieś opory przed rozmawianiem o tych sprawach... 

Akurat u mnie oporów nie ma.

Lubię mówić co mi sprawia przyjemność, jak i słuchać co partnerce sprawia przyjemność.

A to jeden z kluczy do czystej przyjemności.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oskar34Lbn napisał:

Akurat u mnie oporów nie ma.

Lubię mówić co mi sprawia przyjemność, jak i słuchać co partnerce sprawia przyjemność.

A to jeden z kluczy do czystej przyjemności.

Ja mam taki trochę fetysz z tym słuchaniem. Jak siedzę w knajpie i gdzieś niedaleko siedzi grupka kobiet, które są wesołe, gadatliwe i roześmiane to mam bardzo często erekcję. Sprawia mi wielką przyjemność słuchanie tego. Żona ciągle szepta mi do ucha i mlaska, a ja w 15 sekund mam szttwno w gaciach... Ciągle to robi, kręci ją to. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marcin40 napisał:

Hmmm.... To ciekawe. Zawsze tak miałeś? Ja tam lubię trochę pojęczeć kiedy dochodzę. Kobitki też lubią słyszeć kiedy facet głośno dochodzi..

Ja bywam bardzo głośny ...I często nie umiem powstrzymać się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

Ja bywam bardzo głośny ...I często nie umiem powstrzymać się 

Krzyczysz głośniej od żony? 😉 Jak to znoszą sąsiedzi?  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Krzyczysz głośniej od żony? 😉 Jak to znoszą sąsiedzi?  😄 

Chyba głośniej od żony, choć nie mierzyliśmy   kto jest głośniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

Chyba głośniej od żony, choć nie mierzyliśmy   kto jest głośniejszy

 To ciekawe. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego tak jest? Wydaje się,że jesteś przeciwieństwem agenta 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

 To ciekawe. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego tak jest? Wydaje się,że jesteś przeciwieństwem agenta 😄 

Tak po prostu jest 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

🙂 Sugerujesz aby autorka miala lupe pod reka ? Uwazam to za swietny  pomysl! Co minuta mowi facetowi:stop! i bada skrupulatnie stan jego wacka ! Mowi:kontynuuj ! i dalej tak trwa zabawa,Nigdy bym na to nie wpadl! To musi byc naprawde znakomita zabawa dla obojgu! Ilez w tym emocji ! Jutro zaczynam !  🙂

Nie przesadzaj, ustami można wyczuć i ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kroki napisał:

Nie lubię przemocy ☺️

 

12 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie przesadzaj, ustami można wyczuć i ręką.

potrafisz wyczuć moment kiedy dochodzi do wytrysku, znaczy chwile przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 212st2 napisał:

 

potrafisz wyczuć moment kiedy dochodzi do wytrysku, znaczy chwile przed?

Większość facetów wie, kiedy będzie miał wytrysk, choć w przypadku gdy mają skłonność do przedwczesnego wtrysku mogą niezapanować albo nie przewidzieć- wtedy trzeba wyjąć z ust partnerki wcześniej niż przed samym wyrryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 212st2 napisał:

 

potrafisz wyczuć moment kiedy dochodzi do wytrysku, znaczy chwile przed?

Często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, agent of Asgard napisał:

Często.

U mnie orgazm zaczyna się tuż , na kilka sekund przed wtryskiem. Czuję oprócz zaczynającej się rozkoszy maksymalne napięcie członka oraz skurcz w pupie- prostaty. W tym momencie mam krótki bezdech i zamykam zwykle oczy. Potem następuje początek uczucia pompowania w prostacie i częściowo mięsni członka  - jest to bardzo przyjemne i wtedy zwykle jęczę a nawet krzyczę ....w trzeciej fazie do pompowania dołączają się już mocne skurcze mięśni członka i wtedy następuje wytrysk. W momencie wtrysku zaczynam odczuwać błogość i stopniowo uczucie rozładowania napięcia a potem ulgę i chęć przytulenia się do partnerki.  Staram się po prostu znać siebie, swoje reakcje ....

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

U mnie orgazm zaczyna się tuż , na kilka sekund przed wtryskiem. Czuję oprócz zaczynającej się rozkoszy maksymalne napięcie członka oraz skurcz w pupie- prostaty. W tym momencie mam krótki bezdech i zamykam zwykle oczy. Potem następuje początek uczucia pompowania w prostacie i częściowo mięsni członka  - jest to bardzo przyjemne i wtedy zwykle jęczę a nawet krzyczę ....w trzeciej fazie do pompowania dołączają się już mocne skurcze mięśni członka i wtedy następuje wytrysk. W momencie wtrysku zaczynam odczuwać błogość i stopniowo uczucie rozładowania napięcia a potem ulgę i chęć przytulenia się do partnerki

zapomniales dodac jakiegos jotpega do tego tępy i nudny dziadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Często.

....nieźle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, marinero napisał:

 

Mezczyzna na ulamek sekundy przed wytryskiem zaciska miesnie Kegla i nie dopuszcza do wystrzalu.Moze tak robic wielokrotnie .

Opanowałem tą sztukę ....tak, można czasami uzyskiwać orgazmy beż wtrysku albo gdy w odpowiednim momencie całkowicie rozluźni się kegle to następuje wyciek kilku kropel spermy - też fajnie przy czym członek nadal stoi. Oczywiście trzeba uważać aby nie doprowadzić do wstecznego wtrysku do pęcherza moczowego bo nie o to chodzi. Stymulację trzeba przerwać w odpowiednim momencie przed Point of no return (ponr) i dopiero wtedy zacisnąć kegle. Ja po latach treningu potrafię robić to już automatycznie - odruchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ddt60 napisał:

Tak po prostu jest 😎

Zawsze tak miałeś czy tylko z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, marinero napisał:

WItaj w klubie 😉 👍

Zawodowcy 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marcin40 napisał:

Zawsze tak miałeś czy tylko z żoną?

Zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×