Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Brązowe plamienie przez cały cykl

Polecane posty

Od skończenia ostatniej miesiączki do dnia dzisiejszego plamie na brązowo. Chodzę w podpaskach przez cały miesiąc do teraz bo nie chce sobie zaplamic majtek. Jak się wycieram to jest to różowy śluz a na majtkach ciemny brązowy czasami jasny brązowy. Mam mieć okres za dwa tygodnie. Co to może być ? Czy to rak szyjki macicy albo inny rak? Czy miał ktoś podobnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam przy samoistnym poronieniu. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą być to też jakieś problemy hormonalne. Również radzę się jak najszybciej skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam przy tabletkach antykoncepcyjnych po 4 latach brania tych samych. Lekarz mi zmienił wtedy na inne, ale przez jakiś czas dla pewności dodatkowo się zabezpieczałam dodatkowo diafragmą Caya. Nie napisałaś czy się zabezpieczasz i jak, ale ogólnie jeśli w ostatnim czasie miałaś robioną cytologię, to tak szybko rak się nie pojawia. Zależy jak często się badasz, nie zaszkodiz umówić się na wizytę. A i jeszcze zależy czy to pierwszy raz się tak pojawiło czy już kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anka94 napisał:

Ja tak miałam przy tabletkach antykoncepcyjnych po 4 latach brania tych samych. Lekarz mi zmienił wtedy na inne, ale przez jakiś czas dla pewności dodatkowo się zabezpieczałam dodatkowo diafragmą Caya. Nie napisałaś czy się zabezpieczasz i jak, ale ogólnie jeśli w ostatnim czasie miałaś robioną cytologię, to tak szybko rak się nie pojawia. Zależy jak często się badasz, nie zaszkodiz umówić się na wizytę. A i jeszcze zależy czy to pierwszy raz się tak pojawiło czy już kolejny

Zabezpieczam się gumkami. Cytologie miałam robiona rok temu w ciąży. Pierwszy raz mi się to pojawiło. Dzisiaj jest już bardziej intensywna i jest to już krew. Noszę wkładki przez cały miesiąc ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pierwszy raz to chyba nie ma co się stresować. Słuchaj zawsze taki komputer cyklu w domu nie zaszkodzi. Taki z lepszych to na pewno cyclotest my way. Zawsze to jest punkt wyjściowy nawet dla lekarza, bo przecież wykresy cyklu zapisują się na nim i można wydrukować i pokazać na wizycie kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×