Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KateZRzeszowa

Tu też wkleję :)

Polecane posty

Niedługo wybieram się na parapetówkę i szukam odpowiedniego prezentu, co nie jest proste  Wprawdzie w internecie jest mnóstwo pomysłów na prezenty z grawerem lub bez,śmieszne i nie,a ja chciałabym kupić coś praktycznego co się przyda i nie będzie służyć do zbierania kurzu.

Czy moglibyście proszę doradzić co mogłabym kupic lub co wy byście chcieli dostać z okazji pójścia na swoje ? 

Chętnie poczytam tez o nieudanych prezentach:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wybitnie lubię rośliny to pewnie ucieszyłabym się z jakiegoś fajnego.kwiata lub kwietnika, a najbardziej jakby mi ktoś podarował " ogród w szkle" czy tam " las w szkle". Strasznie takie cosie mi się podobają.:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AgsAgsAgs napisał:

Ponieważ wybitnie lubię rośliny to pewnie ucieszyłabym się z jakiegoś fajnego.kwiata lub kwietnika, a najbardziej jakby mi ktoś podarował " ogród w szkle" czy tam " las w szkle". Strasznie takie cosie mi się podobają.:)

O! Tez pomyślałam o lesie w słoiku. Dzięki za poparcie pomyslu 🙂 mam jedynie obawy do tego jak się dba o rośliny w środku i czy nie padną po 2 tygodniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mala domowa gaśnica? Sama dostałam taka biała nieduza. Zajmuje niedużo miejsca i źle nie wygląda. Oczywiście mam nadzieję że się nie przyda ale warto coś takiego mieć dla bezpieczeństwa. Ja za roślinami nie przepadam ale taki las w słoiku hmm może to być coś ciekawego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Ja uwielbiam moje roslinki rowniez.  Fajne sa rowniez takie kwietniki z malymi doniczkami z roznymi kaktusami.  Kaktusy i im podobne sa dobre poniewaz wiadomo nie kazdy ma talent do roslin, a z nimi nie ma wiele klopotu.  Jezeli maja balkon to te podwieszane doniczki z kwiatami lub ziolami.  Jakis stolik na balkon.  

Podobnie na sciane sa fajne kinkiety na swieczki.  Jezeli znasz wystroj to jakas misa na owoce lub waza. 

Mam obawy co do dekoracji do domu,bo nie trafię w gust i mój prezent będzie tylko przeszkadzać. Ale misa na owoce to dobry pomysł. Może wazon na kwiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś fajne kieliszki do wina w komplecie 12szt? Albo po prostu bon do jakiegoś sklepu z wyposażeniem. Takie coś zawsze się przyda. Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kasia9312 napisał:

Może jakieś fajne kieliszki do wina w komplecie 12szt? Albo po prostu bon do jakiegoś sklepu z wyposażeniem. Takie coś zawsze się przyda. Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać 😏

Bon to też dobry pomysł. Kupia sobie coś czego potrzebują. Kieliszki raczej nie,bo są już razem sporo czasu i dotychczas się wyposażyli w takie rzeczy. Nie chcę ich zagracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o stojaku/paterze na tort,ciasta i inne jedzenia z drewnianym spodem i szklana pokrywa?  Lubią słodycze i często.pieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

A co sądzicie o stojaku/paterze na tort,ciasta i inne jedzenia z drewnianym spodem i szklana pokrywa?  Lubią słodycze i często.pieką

Jeżeli często pieką to będą używać. Moim zdaniem dobry pomysł jak znajdziesz jakieś ładnie wykonane😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kasia9312 napisał:

Jeżeli często pieką to będą używać. Moim zdaniem dobry pomysł jak znajdziesz jakieś ładnie wykonane😉

Raczej klasyk,byle góra była szklana a nie plastik 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×