Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nemcio

Męska higiena

Polecane posty

14 minut temu, ChłopzewsibezpassatawTDI napisał:

Wanna, mydło szare albo miodowe, płyn do kąpieli albo sól morska, gąbka, szorowanie każdego zakamarka, polewanie, zanurzenie, oblewanie sie, aż woda z wanny wylatuje, na koniec leżenie chwile, potem założenie spodenek wcześniej wygrzanych w słońcu,  oczywiście zero majtek i zero bokserek, nie wycieram niczego oprócz włosów na głowie, taki mokry wychodze na pole i opalam sie w słońcu. A temperatura wody w wannie ciepła nawet w upalne dni.

.Są płyny do higieny intymnej dla mężczyzn i ja taki używam. Poza tym regularnie depiluję części intymne a po każdej kupie myję pupę albo na bidecie albo pod prysznicem. Penis ma zawsze odciągnięty napletek i odsłonięta główkę ale jak trzeba umyć po siusianiu to również, bo jak tylko można to staram się siusiać na siedziąco ( dobrze to robi na prostatę) i jak trzeba używam bidetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taki zarosnięty goryl ale opalony, dlatego musze się kąpać często, czuje sie po tym świeżo a jeszcze jak od razu po kąpieli złapie sie na słońce i zacznę spalać to mi jest cudownie, lubie to uczucie jak mnie słońce grzeje, mogę godzinami żadnych kremów do tego ani czapki czy okularów. Higiena przy tym bardzo ważna bo poce sie mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ddt60 napisał:

Trzeba starać się aby był zawsze odciągnięty i po kilku latach w sposób naturalny będzie ustawiał się do góry i żołądź będzie zawsze odsłonięta

Podzielę się własnym odkryciem sprzed paru lat.  Jest temat pt. "naturalne obrzezanie" polegający na zniechęcaniu napletka do włażenia na główkę.  Można ściągać przez lata, jak ddt, można (ponoć) kupić gdzieś specjalne nakładki pod żołądź powstrzymujące napletek.  A ja wymyśliłem wynalazek za 50 gr.

Frotka do włosów.  Założona pod żołądź.

Kiedyś tak prawie codziennie chodziłem, obecnie napletek zsuwa mi się rzadko.

Frotka musi być odpowiednich rozmiarów, by nie uciskała (bo groźne) i nie spadała (bo nieskuteczne), więc na początek polecam sklep, gdzie można kupować je na sztuki, by dobrać rozmiar.

Edytowano przez gotb
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizus, co ja ty czytam? Oczom nie wierzę? Serio, to wszystko jest prawdą? Czy to jakieś męskie, intymne tajemnice? Ale dobrze wiedzieć. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

Staram się  zawsze aby był odciągnięty a podczas upałów,  tak  jak teraz noszę jockstrapy co daje lepszy przewiew

Jockstrapy???🤯 Prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mejka napisał:

Jockstrapy???🤯 Prowokujesz?

Nie,  od kilku lat w lecie faktycznie noszę,  nawet do pracy. Muszę chodzić w upał w długich spodniach a nie lubię jak mi się tyłek poci. Jestem strong hetero więc nie mam kompleksów. Stąd dla wygody noszę jockstdapy  teraz też....Do tego fajne spodenki  t-shirt i w miarę możliwości dobry, mechaniczny zegarek i pasuje. Może kiedyś się spotkamy, to sama zobaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mejka napisał:

Jockstrapy???🤯 Prowokujesz?

Nie,  od kilku lat w lecie faktycznie noszę,  nawet do pracy. Muszę chodzić w upał w długich spodniach a nie lubię jak mi się tyłek poci. Jestem strong hetero więc nie mam kompleksów. Stąd dla wygody noszę jockstdapy  teraz też....Do tego fajne spodenki  t-shirt i w miarę możliwości dobry, mechaniczny zegarek i pasuje. Może kiedyś się spotkamy, to sama zobaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Nie,  od kilku lat w lecie faktycznie noszę,  nawet do pracy. Muszę chodzić w upał w długich spodniach a nie lubię jak mi się tyłek poci. Jestem strong hetero więc nie mam kompleksów. Stąd dla wygody noszę jockstdapy  teraz też....Do tego fajne spodenki  t-shirt i w miarę możliwości dobry, mechaniczny zegarek i pasuje. Może kiedyś się spotkamy, to sama zobaczysz 

Hehe ok. Chętnie zajrzę co tam skrywasz, jak się kiedyś spotkamy. 😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, gotb napisał:

Podzielę się własnym odkryciem sprzed paru lat.  Jest temat pt. "naturalne obrzezanie" polegający na zniechęcaniu napletka do włażenia na główkę.  Można ściągać przez lata, jak ddt, można (ponoć) kupić gdzieś specjalne nakładki pod żołądź powstrzymujące napletek.  A ja wymyśliłem wynalazek za 50 gr.

Frotka do włosów.  Założona pod żołądź.

Kiedyś tak prawie codziennie chodziłem, obecnie napletek zsuwa mi się rzadko.

Frotka musi być odpowiednich rozmiarów, by nie uciskała (bo groźne) i nie spadała (bo nieskuteczne), więc na początek polecam sklep, gdzie można kupować je na sztuki, by dobrać rozmiar.

OMG🤦🏽‍♂️ Po jaką cholerę takie wymysły.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ddt60 napisał:

Muszę chodzić w upał w długich spodniach a nie lubię jak mi się tyłek poci. Jestem strong hetero więc nie mam kompleksów.

To są dokładnie przyczynki dla mnie, by chodzić pod spodniami w kompletnym niczym.

Uprzedzając pytania higieniczne: da się.  Papieru toaletowego można używać częściej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, acordeon napisał:

OMG🤦🏽‍♂️ Po jaką cholerę takie wymysły.

By powstrzymać napletek przed zsuwaniem się na żołądź.  

By zadbać o większą higienę pod główką fiutka.

By znieczulić skórę na końcówce fiutka w celu dłuższych doznań.  Oj to naprawdę działa wyśmienicie po kilku miesiącach odkrycia się tam.

By fiutek był bardziej wyciągnięty i lepiej zauważalny w spodniach, co prowokuje spojrzenia i komentarze dziewcząt i facetów w wieku od lat 12 do 85. 

By jeszcze do tego... hmm.... a nie... nie chce mi się kontynuować 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gotb napisał:

To są dokładnie przyczynki dla mnie, by chodzić pod spodniami w kompletnym niczym.

Uprzedzając pytania higieniczne: da się.  Papieru toaletowego można używać częściej 🙂 

Ja jednak jocstrapy wolę mieć.  Z przodu jest "zabezpieczenie" a z tyłu wolność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gotb napisał:

By powstrzymać napletek przed zsuwaniem się na żołądź.  

By zadbać o większą higienę pod główką fiutka.

By znieczulić skórę na końcówce fiutka w celu dłuższych doznań.  Oj to naprawdę działa wyśmienicie po kilku miesiącach odkrycia się tam.

By fiutek był bardziej wyciągnięty i lepiej zauważalny w spodniach, co prowokuje spojrzenia i komentarze dziewcząt i facetów w wieku od lat 12 do 85. 

By jeszcze do tego... hmm.... a nie... nie chce mi się kontynuować 😄 

Nie wierzę😁  Przeraża mnie to😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Nie wierzę😁  Przeraża mnie to😁

Nic złego,  moja żołądź jest odsłonięta i nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gotb napisał:

Frotka do włosów.  Założona pod żołądź

Może się nie znam, ale czy silikonowy ring  zamiast tej frotki nie byłby bardziej higieniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ONA83 napisał:

Może się nie znam, ale czy silikonowy ring  zamiast tej frotki nie byłby bardziej higieniczny?

Tak, niektórzy takie stosują  silikonki ale ja uzyskałem podobny efekt beż takich środku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, acordeon napisał:

Przeraża mnie to😁

Nie wiem, co w tym jest przerażającego.  Są faceci co ubierają lateksowe pokrowce na swoje paróweczki by mieć mniej dzieci.  Założenie frotki lata temu pod moją żołądź spowodowało zniknięcie jakiś bakteryjnych kropek, które tam były w ciągu tygodnia czy dwóch, znieczuleniem skóry na czubku fiutka, co daje dłuższe pole do zabawy, oraz wydłużeniem fiutka lub skurczeniem napletka tak, że obecnie, długo po zaprzestaniu tej zabawy, napletek nieczęsto zasłania mi główkę.

I nie zajęło to lat, jak u ciebie, poszło dużo szybciej.

Kawałek bawełny z gumką pod koniec fiutka jest dla mnie mało przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

Nic złego,  moja żołądź jest odsłonięta i nie boli

Nie o to chodzi. Ale te wszystkie zabiegi, to dla mnie jakieś kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Nie o to chodzi. Ale te wszystkie zabiegi, to dla mnie jakieś kuriozum.

Uzyskałem ten efekt beż szczególnych zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gotb napisał:

Nie wiem, co w tym jest przerażającego.  Są faceci co ubierają lateksowe pokrowce na swoje paróweczki by mieć mniej dzieci.  Założenie frotki lata temu pod moją żołądź spowodowało zniknięcie jakiś bakteryjnych kropek, które tam były w ciągu tygodnia czy dwóch, znieczuleniem skóry na czubku fiutka, co daje dłuższe pole do zabawy, oraz wydłużeniem fiutka lub skurczeniem napletka tak, że obecnie, długo po zaprzestaniu tej zabawy, napletek nieczęsto zasłania mi główkę.

I nie zajęło to lat, jak u ciebie, poszło dużo szybciej.

Kawałek bawełny z gumką pod koniec fiutka jest dla mnie mało przerażający.

Mnie mój napletek nie przeszkadza. Po coś natura tak nas stworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Mnie mój napletek nie przeszkadza. Po coś natura tak nas stworzyła.

Mnie też, ale dla wygody tak go ustawiłem, że jest cofnięty a żołądź odsłonięta i tak dla mnie jest wygodnie   higienicznie i ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, acordeon napisał:

Mnie mój napletek nie przeszkadza. Po coś natura tak nas stworzyła.

Natura: szybko bzyknąć niewiastę, zrobić nowe pokolenie, umrzeć w wieku lat 40.

A jak ktoś woli uniknąć problemów tam, umrzeć trochę później, bzykać niewiasty z przyjemnością dłużej, to albo robi sobie obrzezanie, albo kombinuje inaczej. 

Edytowano przez gotb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ONA83 napisał:

Może się nie znam, ale czy silikonowy ring  zamiast tej frotki nie byłby bardziej higieniczny?

Byłby.

Klasyczny "cock ring" trochę nie pasuje, a dedykowane silikonowe nakładki na końcówki są trudne do nabycia.

A frotka kosztuje 50 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gotb napisał:

Natura: szybko bzyknąć niewiastę, zrobić nowe pokolenie, umrzeć w wieku lat 40.

A jak ktoś woli uniknąć problemów tam, umrzeć trochę później, bzykać niewiasty z przyjemnością dłużej, to albo robi sobie obrzezanie, albo kombinuje inaczej. 

Każdy orze jak może. Problemów nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, acordeon napisał:

Problemów nie widzę.

Oby jak najdłużej 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Higiena higieną. Chcesz mieć dobrze wykąpanego faceta zrób to sama. A że coś mu przy tym wytryśnie to dobrze. Później dłużej może. 😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2021 o 23:28, gotb napisał:

 

przyjemnością dłużej, to albo robi sobie obrzezanie, albo kombinuje inaczej. 

Może lepiej podwiązać nasieniowody a co do "dłużej" ja stosuję preparaty znieczulające na żołądź i jest dłużej bez potrzeby obrzezania. Jest to skuteczna metoda na przedwczesny wytrysk, nie ukrywam  że go mam. Obrzezani też mają bywa przedwczesny wytrysk, więc generalnie - tak mówią badania medyczne - poprawi to tylko wówczas gdy przyczyną przedwczesnego wtrysku jest skrócone wędzidełko (20% przyczyn). W innych sytuacjach ,(80%)  obrzezanie raczej niczego nie poprawi ale bardzo nieznacznie pomoże 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×