Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam mam ogromną prośbę i proszę o szybkie odpowiedzi bo chciała bym zobaczyć czy ja zwariowałam czy mój facet. Więc pytanie takie kobiety :) ja mam 37 lat. Czy to normalne że mój facet 35 letni idzie podpisać umowę deweloperska z mamą.?? Zaznaczam ja nie mogłam bo tak wybrał godzinę że nie mogłam się zwolnić z pracy. Od razu mówię że mieszkanie miał kupować tylko na siebie bo taka między nami była umowa od samego początku. Ale fakt że dorosły facet bierze mamę trochę mnie przeraziła pomóżcie i wyraźcie swoje opinie. Dzieki

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kruszyna1984 napisał:

Witam mam ogromną prośbę i proszę o szybkie odpowiedzi bo chciała bym zobaczyć czy ja zwariowałam czy mój facet. Więc pytanie takie kobiety 🙂 ja mam 37 lat. Czy to normalne że mój facet 35 letni idzie podpisać umowę deweloperska z mamą.?? Zaznaczam ja nie mogłam bo tak wybrał godzinę że nie mogłam się zwolnić z pracy. Od razu mówię że mieszkanie miał kupować tylko na siebie bo taka między nami była umowa od samego początku. Ale fakt że dorosły facet bierze mamę trochę mnie przeraziła pomóżcie i wyraźcie swoje opinie. Dzieki

Tak, to zupełnie normalne. Kupowanie mieszkania to duży stres i warto wziąć ze sobą osobę, która zerknie na treść umowy - żeby nie przeoczyć jakichś wątpliwych zapisów. 
Natomiast jeśli partner/ka z tak ważnego powodu nie może wziąć urlopu z pracy, to chyba jemu / jej nie zależy na związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytanie: w mojej opinii nie dość, że nie można liczyć na Twoje wsparcie, to czepiasz się bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteście w takim wieku a nie planujecie założyć rodziny to facet poszedł z matką, najbliższą mu osobą.

Nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×