Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Poi21

Czy zgodziłybyście się na operację piersi u nastoletniej córki ?

Polecane posty

Moja 14-letnia córka chciałaby sobie wykonać operację zmniejszenia piersi, bo twierdzi, że ma za duże. Osobiście też mi się wydaje, że jak na swój wiek ma za duże, jednak z drugiej strony to nie wiem czy wykonywanie tego typu operacji u tak młodych osób jest mądre ? Jak ogólnie wy byście na to zareagowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszłabym z nią do lekarza..szczerze nie wiem jakiego bo nie mam takiego problemu więc nie szukam. I po prostu zapytała.  

Duże piersi to problem. Źle wpływa to na plecy. Koleżanka ma mega duże piersi (bądź co bądź ma 24l.) i nieustannie narzeka na ból pleców. 

Córka jest jeszcze młodziutka więc może lepiej by było poczekać do 18 przynajmniej jednak jeśli zaczną się problemy wcześniej zaczęła bym się nad tym zastanawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jeszcze za młoda na taka operacje. Nadal dojrzewa przeciez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonsultuj to z lekarzem bo faktycznie zbyt duży biust kończy się dużymi problemami z kręgosłupem. Ważne jest czy to tkanka czy gruczoł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zaczekałabym aż skończy co najmniej 18 lat. A nawet jeszcze więcej. Ogólnie to nie powinno się (pomijając przypadki ciężkiego oszpecenia) decydować na żadne inwazyjne rzeczy w tym wieku ponieważ nastolatkom pomysły się zmieniają co roku na coraz to inne, a  w dorosłości często doceniają to czego nie doceniały wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą podstawy medyczne to operacja zmniejszenia może być wykonana, ale córka musi być już dorosła i musi zakończyć się okres dojrzewania. Jak ma 14 lat, to wciąż się rozwija i rośnie, żaden lekarz nie podjąłby się więc takiego zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×