Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eralda

Szczecin - vbac (sn po cc)

Polecane posty

Poprzedni poród zakończył się cc po 10 godzinach. Rodzilam w Policach i opieke w czasie porodu bardzo źle oceniam niestety. Na razie wszystko wskazuje u mnie, ze będę mogła podjąć próbę porodu sn. Nie mam na razie żadnych wskazań do cc oprócz poprzedniego porodu, który odbył sie 5 lat temu. Czy są tu kobiety ze Szczecina, które rodziły vbac? Do którego szpitala najlepiej się udać? Jakie bylo podejście lekarzy i położnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci tak bardzo zależy na vbac to chyba Zdroje tam słyszałam są raczej tacy pro vbac. Ja osobiście żadnego vbaca nie chciałabym za żadne skarby. Opieka jak opieka wszędzie mają wywalone jak się sama nie upomnisz ani nie poprosisz to nikt palcem nie kiwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci tak bardzo zależy na vbac to chyba Zdroje tam słyszałam są raczej tacy pro vbac. Ja osobiście żadnego vbaca nie chciałabym za żadne skarby. Opieka jak opieka wszędzie mają wywalone jak się sama nie upomnisz ani nie poprosisz to nikt palcem nie kiwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Poll napisał:

Jak ci tak bardzo zależy na vbac to chyba Zdroje tam słyszałam są raczej tacy pro vbac. Ja osobiście żadnego vbaca nie chciałabym za żadne skarby. Opieka jak opieka wszędzie mają wywalone jak się sama nie upomnisz ani nie poprosisz to nikt palcem nie kiwnie. 

Właśnie w Policach aż bym chciala, żeby tamta położna mnie olała. Przypięła mnie do ktg na calutki poród i kkazała leżeć. Nawet pozycji na pieska obrac nie moglam. Nie pozwalala mi zejsc z łóżka, od razu z dyzurki przybiegala i krzyczała, ze nie widzi zapisu przez to, ze sie ruszam. Zapis byl oczywiscie ok, położna z prlu, która marzyła o powrocie porodów w pozycji pół leżącej, zero swobody, nawet do toalety puszczac mnie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to już tak nie ma w Policach a nawet jeśli trafi się jakaś upierdliwa stara baba to trzeba twardo i zdecydowanie powiedzieć NIE i żeby się "wypchała" przecież nikt do niczego cię zmusić nie może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×