Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalie88

Dlaczego skóra wokół oczu wygląda staro?

Polecane posty

Serio pytam. Stosuje kremy, serum itd. cała twarz okej, a ta wokół oczu to jakiś dramat. Mało tego, dodaje mi dodatkowe 5 lat. Co mogę zrobić, aby odmłodzić skórę wokół oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, natalie88 napisał:

Serio pytam. Stosuje kremy, serum itd. cała twarz okej, a ta wokół oczu to jakiś dramat. Mało tego, dodaje mi dodatkowe 5 lat. Co mogę zrobić, aby odmłodzić skórę wokół oczu?

Poczytaj o stymulatorach tkankowych. Wstrzykujesz w skórę właściwą i od razu efekt wizualny lepszy. Ja jeszcze nie mam tego problemu ale kiedy będę miała to napewno skorzystam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalną, a i tak skóra w tym miejscu wygląda źle, naprawdę źle. W sumie myslałam o zabiegu, ale nie wiem czy to nie za wcześnie na ingerencję w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twoja decyzja, czy będziesz miała taki problem, czy zlikwidujesz z pomocą zabiegu. ja zdecydowałam się na to drugie i zabieg exillis to była dobra decyzja. teraz moja skóra wokół oczy i na twarzy jest gładka i jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja skóra pod oczami od razu wygląda gorzej, gdy zaczynam jeść niezdrowe/przetworzone produkty. Kosmetyki wspierają skórę i sama ich używam, ale bez diety i odpowiedniego nawodnienia organizmu efekt ich działania jest średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnych doświadczeń polecam infuzję tlenową, o której możesz poczytać tutaj: https://vesuna.pl/jak-dbac-o-wymagajaca-skore-oczu/ . Robiłam serię 6 zabiegów w tej klinice Vesuna z Krakowa i nie żałuje. Dobrze wyglądam, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, zdecydowałaś się?

Edytowano przez kasixxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam pięć zabiegów w 7-10 dniowych odstępach, ale w sumie każdy przypadek jest inny i możesz mieć tych zabiegów mniej lub więcej, ale dla efektów polecam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki, a jak to wygląda przy tej infuzji tlenowej? Ile zabiegów? Też trzeba zachować jakieś odstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami taki już nasz urok, ale kremami pod oczy można sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jest najcieńsza i najdelikatniejsza jeżeli chodzi o strefy na twarzy, łatwo ją uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×