Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mielena22445555

Dlaczego moja koleżanka tak się do mnie teraz zachowuje?

Polecane posty

Witam. Jakieś 7 miesięcy temu pokłóciłam się z koleżanką, bo mnie obgaduje. Było jeszcze tak, że pewnego dnia ona mi napisała że to ja ją obgaduje, a nie ona i też wyszła kłótnia. Po tych 7 miesiącach koleżanka się wyprowadziła do nowego mieszkania z chłopakiem, synem i napisała do mnie, żebym jej oddała garnek, ponieważ kiedyś od niej pożyczyłam. Pożyczony był też odkurzacz, chciałam jej oddać, ale powiedziała, że go nie muszę oddawać. Zrobiła się dla mnie bardzo miła. Nie chcę się jej pytać dlaczego tak się teraz zachowuje. Jak myślicie? O co może jej chodzić? 

Edytowano przez mielena22445555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mielena22445555 napisał:

A  jeszcze zapomniałam, że ona jeździła na wycieczki i sporą kasę wydała, a teraz nie ma nic, 

Czyli ja obgadujesz. Co to ma do rzeczy że teraz nie ma nic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mielena22445555 napisał:

Jak myślicie? O co może jej chodzić? 

Dobrze kombinujesz! O coś napewno chodzi. Pewnie coś jej się tam posypało i nie ma kto pomóc, to sobie o Tobie przypomniała. Jak trwoga to do Boga - jak się to mówi. Na Twoim miejscu oddałabym jej każdą jedna rzecz, która od niej pożyczyłaś i praktycznie ucieła kontakt. Czy ona Cie przeprosiła, że oskarżyła Cie (jak przypuszczam bezpodstawnie, w odwecie za tamtą wcześniejszą kłótnie) o plotkowanie na jej temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×