Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kalina963

Ciąża a karmienie piersią i problem z sutkami

Polecane posty

Witam. 

Obecnie jestem w ciąży w 30 tygodniu. Bardzo boję się, że nie będę mogła karmić piersią. A mianowicie: chodzi o mój problem z łuszczącymi się sutkami. Nie wyglądają one jak normalne u każdej kobiety tylko jak małe gruczoły rozdzielające się. Ciężko to opisać. Wyglądają trochę jak strupki... Po dotknięciu ich odpadją, są koloru ciemnożółtego, swędzą, gdy ich dotykam. Proszę o porady, może ktoś miał podobny problem i po urodzeniu dziecka to minęło, a dzidziuś normalnie jadł. Każda odpowiedź jest mile widziana. Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pojawiło się dopiero teraz w 3 trymestrze? Może to pokarm? Porozmawiaj z ginekologiem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Iwna napisał:

Rozumiem, że byłaś z tym u lekarza?

 

Tak, przed ciążą. Mówił, żebym smarowała maścią majerankową, ale to nie daje nic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Eralda napisał:

A to pojawiło się dopiero teraz w 3 trymestrze? Może to pokarm? Porozmawiaj z ginekologiem 

Nie to było już wcześniej. Tak myślę zrobić, albo do poradni laktacyjnej może oni coś poradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do innego ginekologa, to nie jest normalny objaw. Robiłaś usg piersi? Powinien wypisać skierowanie. Albo cos z hormonami jest. W każdym razie powinien szukac przyczyny, a nie zalecic masc majerankowa, ktora i tak nie pomogla 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×