Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Joanna62561

Znalazł sobie nową

Polecane posty

Daj sobie spokój, tego kwiatu pół światu, po co tobie przeszłość liczy się to co przed tobą, myśl pozytywnie nie zamykaj się na innych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Joanna62561 napisał:

Myśle ze tak, chociaż przez to ze ostatnio zaczęłam myśleć o byłym to powinnam się zastanowić 

Spokojnie, daj sobie choć ze 2-3 miesiące czasu na opadnięcie emocji po tym, jak ex znalazł dziewczynę. Moim zdaniem te twoje wspominki i tęsknota wynikają z urażonej dumy. Inną chciał a mnie nie? On sobie życie układa a ja wciąż jestem sama itd

Odczekaj- będzie to też fair wobec nowego chłopaka. Nikt nie chce być w roli pocieszyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Spokojnie, daj sobie choć ze 2-3 miesiące czasu na opadnięcie emocji po tym, jak ex znalazł dziewczynę. Moim zdaniem te twoje wspominki i tęsknota wynikają z urażonej dumy. Inną chciał a mnie nie? On sobie życie układa a ja wciąż jestem sama itd

Odczekaj- będzie to też fair wobec nowego chłopaka. Nikt nie chce być w roli pocieszyciela.

Nie urażonej dumy, tylko tyle czasu spędziliśmy razem a on wolał jednak z inną... tyle rzeczy mu wybaczyłam, chciałam dobrze dla nas a on po prostu odszedł po tym wszystkim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Joanna62561 napisał:

Nie urażonej dumy, tylko tyle czasu spędziliśmy razem a on wolał jednak z inną... tyle rzeczy mu wybaczyłam, chciałam dobrze dla nas a on po prostu odszedł po tym wszystkim 

Zdarza się. Czasem jest to po prostu dobra lekcja, aby nie wybaczać aż tak dużo. Jest mnóstwo toksycznych facetów którzy szukają takich poddatnych osób i powolutku sobie je układają. Najpierw niech wybaczy kłamstwa, później jakieś wulgaryzmy, za miesiąc ja szarpnę itd. 

Wyciągnij wnioski i nie zazdrość dziewczynie bo nie masz czego. Znając życie ona też nie będzie miała lekko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Joanna62561 napisał:

Nie urażonej dumy, tylko tyle czasu spędziliśmy razem a on wolał jednak z inną... tyle rzeczy mu wybaczyłam, chciałam dobrze dla nas a on po prostu odszedł po tym wszystkim 

Ile trwał Wasz związek?  10,  15,  20 lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Zdarza się. Czasem jest to po prostu dobra lekcja, aby nie wybaczać aż tak dużo. Jest mnóstwo toksycznych facetów którzy szukają takich poddatnych osób i powolutku sobie je układają. Najpierw niech wybaczy kłamstwa, później jakieś wulgaryzmy, za miesiąc ja szarpnę itd. 

Wyciągnij wnioski i nie zazdrość dziewczynie bo nie masz czego. Znając życie ona też nie będzie miała lekko. 

On mnie kochal, wiem to, tylko czasami po prostu przesadzał, zachowywyal się agresywnie po alkoholu, wybaczyłam mu dużo bo go kochałam a on po prostu odpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Joanna62561 napisał:

2 lata

Dziewczyno czy ty jesteś normalna? Czasem slyszlem od kobiety,  że ma dobrego męża,  gdyby nie alkohol to nawet by jej nie bił! 2 lata to faktycznie pół życia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Dziewczyno czy ty jesteś normalna? Czasem slyszlem od kobiety,  że ma dobrego męża,  gdyby nie alkohol to nawet by jej nie bił! 2 lata to faktycznie pół życia! 

Nie wiem jak się wziąć w garść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się sobą.Studiujesz? Pracujesz?  Weź przelec się po tematach na forum. Zobaczysz jakie problemy mają ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Joanna62561 napisał:

On mnie kochal, wiem to, tylko czasami po prostu przesadzał, zachowywyal się agresywnie po alkoholu, wybaczyłam mu dużo bo go kochałam a on po prostu odpuścił...

Czyli wiedząc że cię krzywdzi po alkoholu i tak chlał. Nie kochał cię.

Dla pijaka ważniejszy jest alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Czyli wiedząc że cię krzywdzi po alkoholu i tak chlał. Nie kochał cię.

Dla pijaka ważniejszy jest alkohol.

Nie pił non stop, tylko na imprezach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Joanna62561 napisał:

Nie pił non stop, tylko na imprezach 

To nie ma znaczenia. Wybierał alkohol mimo wiedzy, że po tym cię krzywdzi i są kłótnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2021 o 20:38, Joanna62561 napisał:

Hej... mój ex znalazł sobie nową... nie jesteśmy razem od roku, ciężko przeżyłam rozstanie, ale było już lepiej.... ale ostatnio dowiedziałam się ze ma nową dziewczyne i znów o nim myśle, jest mi ciężko.. nie wiem co robić:( ja dalej jestem sama

Witam w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry! 9 miesięcy temu po 4 latach związku zostawił mnie narzeczony. Dopiero teraz po tym czasie kiedy znalazłam nowy sport i go pokochałam mogę powiedzieć, że ruszam do przodu. Dalej myślę o moim byłym, ale odpycham te myśli. Zapisz się na jakieś zajęcia, załóż tindera dla zabicia myśli wieczorem. To pomaga. Wiem sama po sobie. Swoje trzeba wypłakać, przecierpieć ale w pewnym momencie trzeba znaleźć w sobie siłę, żeby ruszyć dalej. Nie będzie łatwo, ale małymi krokami do przodu. Jestem zdania, że trzeba pamiętać dobre chwilę z partnerem, ale nie idealizować go, bo przecież sami wiemy jaki tak na prawdę był. Trzymam mocno kciuki! Silna wola i postawienie sobie konkretnych celów! Do przodu!! 

Edytowano przez blackmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2021 o 14:33, marinero napisał:

Mpja babcia zawsze mi mowila : kazda potwora znajdzie amatora! LOL wiec troche optymizmu i nie siedz na doopie i rozpamietuj ale zabierz sie za szukanie nowego faceta.Zacznij od wisarzystki i niech cie zrobi na bostwo  a potem zacznij randkowac.

Skoro uwazasz sie za " potwora" to wisarzystka  jest w sam raz dla ciebie.Doradzi , zgra kolory, kroje ubioru , fryzure itd itp.Odmieni cie /Warto w nia zainwestowac pare setek.Odmieni cie z pewnoscia.I zacznij szukac swego faceta kierujac sie w/w zasada mojej babci.Mowia tez ze apetyt rosnie w miare jedzenia wiec jak nabierzesz wiary w siebie to "trup meski bedzie sie scielil w krag!"LOL 

Ja uwazam ze popelniasz blad zalamujac rece i rozpaczajac po "szmacie" jaka byl twoj ex .Jak bedziesz miala powodzenie u facetow  to twoj byly sam wroci ..na kolanach ! LOL

Prawda.. myśle o nim a on o mnie pewnie nie .. on sobie układa życie a ja rozpaczam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2021 o 20:38, Joanna62561 napisał:

Hej... mój ex znalazł sobie nową... nie jesteśmy razem od roku, ciężko przeżyłam rozstanie, ale było już lepiej.... ale ostatnio dowiedziałam się ze ma nową dziewczyne i znów o nim myśle, jest mi ciężko.. nie wiem co robić:( ja dalej jestem sama

Niestety nic z tym nie zrobisz. Rozstanie jedna ze stron zawsze ciężko przeżywa. Najlepiej było by dla ciebie zająć czymś głowę a przede wszystkim nie obserwować jego poczynań. A jeszcze lepiej znaleźć sobie kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Joanna62561 napisał:

Prawda.. myśle o nim a on o mnie pewnie nie .. on sobie układa życie a ja rozpaczam 

Zawsze tak jest że jedna strona cierpi rozpacza a druga strona wykonuje przeskok na nową gałąź. Kochałaś go (i zapewne nadal kochasza) on ciebie nie. Zapewniam cię że ma daleko gdzieś twoją rozpacz. Akurat należę do osób które doskonale cię rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 15:38, Joanna62561 napisał:

, tylko tyle czasu spędziliśmy razem a on wolał jednak z inną... tyle rzeczy mu wybaczyłam, chciałam dobrze dla nas a on po prostu odszedł po tym wszystkim 

Skąd ja to znam.....ehh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zerwał to wiedz ze ktos juz jest na celowniku. Wyswiadczyl ci przysluge , zapomnij o nim .Kiedys zrozumiesz ze ta relacja nie byla jakas szczegolna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w ramach eksperymentu natychmiast poczuć do niego obojętność. Nie umiesz? no właśnie, on nie umie w drugą stronę - poczuć do Ciebie jakiegoś uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2021 o 20:38, Joanna62561 napisał:

Hej... mój ex znalazł sobie nową... nie jesteśmy razem od roku, ciężko przeżyłam rozstanie, ale było już lepiej.... ale ostatnio dowiedziałam się ze ma nową dziewczyne i znów o nim myśle, jest mi ciężko.. nie wiem co robić:( ja dalej jestem sama

Myśl, ale nie o nim tylko o sobie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Endrju Domyślny napisał:

Myśl, ale nie o nim tylko o sobie.

Niech pomyśli o wibratorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2021 o 21:38, Joanna62561 napisał:

Hej... mój ex znalazł sobie nową... nie jesteśmy razem od roku, ciężko przeżyłam rozstanie, ale było już lepiej.... ale ostatnio dowiedziałam się ze ma nową dziewczyne i znów o nim myśle, jest mi ciężko.. nie wiem co robić:( ja dalej jestem sama

Zamiast interesować się eks, poszukaj sobie faceta. W końcu zerwaliście z jakiegoś powodu i jak do niego wrócisz to za jakiś czas znowu zerwiecie. Lepiej otworzyć się na kogoś nowego z kim nie masz takiego bagażu doświadczeń. A to że on ma a ty nie, świadczy tylko o tym, że bardziej intensywnie szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×