Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lula40

Syn mojego męża

Polecane posty

Witam

Mam 40 lat a mój mąż 44.

Mój mąż jest rozwodnikiem. Jego dziecko z eks żoną to wpadka. Syn jego ma teraz 15 lat.

Przyznam szczerze że go nie lubie.

Chłopak nie ma żadynch zainteresowań , na każde pytanie co u niego słychac odpowiada - "a nic"

Mój mąż dzwoni do niego kilka razy dziennie. Chłopak jeszcze nigdy nie zadzwonił do niego jako pierwszy. Nie pamieta o męża urodzinach i innych świetach.

Czeka tylko az kasa wpłynie.

Jak co roku chłopak miał przyjechać na wakacje do nas co oczywiście nie było mi na reke.

Pokłóciłam sie na fb z meża byłą żona i stwierdziła że nie puści chlopaka do nas na wakacje co sprawiło mi radość.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lula40 napisał:

Witam

Mam 40 lat a mój mąż 44.

Mój mąż jest rozwodnikiem. Jego dziecko z eks żoną to wpadka. Syn jego ma teraz 15 lat.

Przyznam szczerze że go nie lubie.

Chłopak nie ma żadynch zainteresowań , na każde pytanie co u niego słychac odpowiada - "a nic"

Mój mąż dzwoni do niego kilka razy dziennie. Chłopak jeszcze nigdy nie zadzwonił do niego jako pierwszy. Nie pamieta o męża urodzinach i innych świetach.

Czeka tylko az kasa wpłynie.

Jak co roku chłopak miał przyjechać na wakacje do nas co oczywiście nie było mi na reke.

Pokłóciłam sie na fb z meża byłą żona i stwierdziła że nie puści chlopaka do nas na wakacje co sprawiło mi radość.

 

 

Na pewno masz 42 lata?  Wydaje mi się, że masz 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skb napisał:

Mój mąż jest rozwodnikiem. Jego dziecko z eks żoną to wpadka. Syn jego ma teraz 15 lat.

Przyznam szczerze że go nie lubie.

A jakby był planowany to byś go lubiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nastolatek- więc jak ma się kolegować z nową dżagą starego? xD Nie każdy ogląda filmy w kategorii milf.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie rozwala dodawanie informacji że ex ma dziecko z wpadki albo że został wrobiony w dziecko.

Ślub też wziął pod pistoletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Bimba napisał:

Zawsze mnie rozwala dodawanie informacji że ex ma dziecko z wpadki albo że został wrobiony w dziecko.

Ślub też wziął pod pistoletem?

Dzień dobry Bimbo.

Przecież jej mąż nawet nie sypiał z żoną... całe życie spędził w celibacie czekając na autorkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
9 godzin temu, Lula40 napisał:

Witam

Mam 40 lat a mój mąż 44.

Mój mąż jest rozwodnikiem. Jego dziecko z eks żoną to wpadka. Syn jego ma teraz 15 lat.

Przyznam szczerze że go nie lubie.

Chłopak nie ma żadynch zainteresowań , na każde pytanie co u niego słychac odpowiada - "a nic"

Mój mąż dzwoni do niego kilka razy dziennie. Chłopak jeszcze nigdy nie zadzwonił do niego jako pierwszy. Nie pamieta o męża urodzinach i innych świetach.

Czeka tylko az kasa wpłynie.

Jak co roku chłopak miał przyjechać na wakacje do nas co oczywiście nie było mi na reke.

Pokłóciłam sie na fb z meża byłą żona i stwierdziła że nie puści chlopaka do nas na wakacje co sprawiło mi radość.

 

 

Chłopak ma matkę i ojca. Jego wychowanie nie jest twoją sprawą bezpośrednio. Możesz stanowić głos doradczy, jeśli twój mąż będzie chciał coś z tobą przegadać. Poza tym, to cię nie dotyczy, jeśli chłopak np nie zachowuje się wobec ciebie niewłaściwie. Od pouczania eks żony również nie jesteś. 

Zwyczajnie zajmij się tym obszarem życia, które ciebie dotyczy i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonienie do dziecka kilka razy dziennie to przesada i nie jest normalne. Biedny chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
5 minut temu, Bolek napisał:

Ale jej dotyczy - facet dzwoni do syna nie wiadomo po co a w tym czasie mógłby jej prawić komplementy! Na wakacje przyjedzie o zgrozo, zajmie facetowi tyle czasu! Jej czasu! A i jeszcze z lodówki będzie wyżerał a co najgorsze ojciec da mu jakąś kasę! A wiadomo że jej się należy.

Ech, kompletnie nie rozumiem takich kobiet... A jestem kobietą... 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×