Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Bardzo boję się, że jestem w ciąży. Martwię się, że doświadczam bardzo wczesnych oznak ciąży. Ostatni stosunek odbyłam z moim chłopakiem 27.08 i byliśmy zabezpieczeni, on miał prezerwatywę a ja biorę tabletki antykoncepcyjne. Zawsze biorę je regularnie. Niestety ostatnio bardzo źle się czuję, boli mnie bardzo głowa, czasem jest mi słabo jak wstaje oraz mam dziwny śluz. Naprawdę zamartwiam się, że to ciąża. Następne krwawienie z odstawienia tabletek mam dopiero w czwartek i boję się, że go nie będzie. Zrobiłabym test ciążowy, ale chyba jest na zbyt wcześnie. Z góry mega bym podziękowała za jakieś rady albo odpowiedź...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Objawy ciąży po paru dniach od stosunku z podwójnym zabezpieczeniem?? Moja rada zacznij książkę pisać bo wyobraźnię masz nieograniczona jak widac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziewczyny, mam do Was pytanie. Moje cykle są 28-29 dyniowe. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 23 sierpnia , dni płodne przypadały na 31.08-06.09. do zbliżenia doszło 31 oraz 3 września (dzień przed owulacja). Od 4 dni boli mnie podbrzusze , czasem czuję ciągnięcie , czasem skurcze , ból jajnika, generalnie ból jest taki jakbym za chwilę miała dostać okres dodatkowo czuję się strasznie zmęczona i rozdrażniona. 
 Wczoraj robiłam test beta hcg z krwi wychodzi na to że 7 dni po owulacji i 8 od drugiego zbliżenia i 11 od pierwszego , wynik <0.200 . Czy jest szansa że wzrośnie ?? Czy został wykonany zbyt wcześnie ?? Mam już dwójkę dzieci ale nie pamiętam już jak to wyglądało z nimi 🙈 może ktoś kto jest na bieżąco może się wypowiedzieć. Czy jest szansa że ten cykl jeszcze może być udany?? Nadmienie że nie staraliśmy się o dziecko poprostu tak wyszło 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo pomogła stała domowa kontrola cyklu, zaczęłam zapisywać na pomocniczym urządzeniu (mam termometr MySense). Drukowałam wykresy cyklu i pokazywałam lekarzowi. Od tego momentu tak naprawdę takie własciwe starania sie zaczęły, bo bez znajomości swojej płodności to nie można mówić o czymkolwiek. Musi być kolej rzeczy zachowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2021 o 21:32, Annn2020 napisał:

Objawy ciąży po paru dniach od stosunku z podwójnym zabezpieczeniem?? Moja rada zacznij książkę pisać bo wyobraźnię masz nieograniczona jak widac

Najwyżej nazwie dziecko "Rambo" czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×