Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasiakasia111

Praca w przedszkolu nie wiem co zrobić w tej sytuacji prosze doradźcie

Polecane posty

Ja idac na tw studia bylam glupia i chyba zle to przemyslalam

Nie bralam pod uwage predyspozycji do wykonania zawodu. Lubie dzieci ale nie lubie nimi drygowac, upominac, dyscyplinować, tanczyc śpiewać wymyslac 

 

I nawet jakbym Miala za to 5 tys wypłaty to nie chce i koniec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anonimkanimka20 napisał:

No to masz odpowiedź na swoje pytanie. Nie idź na studia, idź od stycznia do pracy w żłobku, skoro możesz tyle przeczekać bez zatrudnienia. Ale skąd masz pewność, że Cię zatrudnią w tym żłobku? 

Nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

To sorry, ale cię kompletnie nie rozumiem. Możesz się chwilę pomęczyć na studiach i przeczekać w tej pracy do rekrutacji do żłobka lub znalezienia innej pracy, w innym zawodzie.

Pomyśl sobie teraz, że twoja dyrektorka w ciągu miesiąca znajduje kogoś na twoje miejsce, a ciebie zwalnia. Ty czekasz na rekrutację do żłobka, ale okazuje się że pozatrudniali panie z innych placówek, a ty zostajesz na lodzie. I co wtedy robisz? Do przedszkola nie wrócisz, bo za dużo pracy, w żłobkach miejsc brak. Co robisz? Mówisz, że próbowałaś szukać pracy innej, ale bez skutku.

To bede szukala czegos innego do skutku bo tu nie dam rady

Nikt nie wie co tam sie dzieje jesli w przedszkolu nie pracowal

Dzis wymiotowalam z bolu glowy

Teraz ide spac bo nie dotrwam. Do wieczora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdenerwowana, zdolowana, smutna i w domu krzycxe na wszystkich wszystko mnie denerwuje i nie mam czadu na nic 

Mam. Dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2021 o 16:26, anonimkanimka20 napisał:

 

Przeczytaj swój pierwszy wpis - tam pytasz ludzi, co robić. Teraz podjęłaś już decyzję i mam wrażenie, że masz pretensje o udzielane ci rady. 

Po prostu chcesz odejść z tego przedszkola - to odejdź, złóż wypowiedzenie i szukaj czegoś innego lub czekaj na żłobek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolnilam sie z tej pracy w przedszkolu. 

Poszlam w poniedziałek do dyrektorki i powiedzialam od serca jej ze ta praca z wiekszymi dziecmi mi nie lezy, bo: nie umiem prowadzic takiej dyscypliny jak.inni,nie potrafie krzyknac na dzieci, uwazam ze mam duze braki metyroryczne co do prowadzenia zajęć... 

Powiedzialam. Jej ze dziękuję ze mi dała szanse sprobowac i przekonac sie ze jednak te studia byly pomyłką. 

Dyrektorka przyjela to spokojnie, powiedziala ze cieszy sie ze jej to powiedzialam tak normalnie od serca, ze mialam.odwage.

Powiedziala ze wlasnie juz po kątach ludzie w pracy zaczeli o mnie gadac źle a w żłobku gadali dobrze. 

Do. Konca pazdziernika mam Pracowac tam i tyle. 

A na moje miejsce dyrektorka sciagnie pania z emerytury na pol etatu ktora cale zycie tam pracowala i tym żyła... 

Kamien z serca mi spadl ze nie bede juz musiala tam chodzic. 

Mam teraz tylko dylemat kolejny i nie wiem co o.tym myslec... Bo:

U nas budują zlobek panstwowy w ktorym beda 3 grupy dzieci. Budynek juz stoi, pomalowany, plan zabaw i wnetrze oraz parking i ulica wokolo wykonane. 

Jedyne co pozostalo To wstawic meble i zabawki.

Bylam w poniedziałek rowniez zapytac o ta pracs w zlobku osobiscie.panie ktore przyjmowaly moje cv i list motywac. Rozmawialy ze mną i powiedzialy ze wg nich mam duze szanse i gdyby od nich zalezalo to by na 100procent mnie przyjely, dodaly ze to dyrektorka musi zatwierdzic i zobaczyc, ze będą dzwonili w ciagu 2 max 3 tyg. Bo praca ma byc od polowy listopada lub konca listopada najpierw ukladanie sprzatanie wewnatrz a pozniej od grudnia juz przyjda dzieci... Byly to panie z urzedu gminy ktore zajmowaly sie zbieraniem papierow do rekrutacji. 

Dzien pozniej zadzwonila do mnie dyrektorka ktora ma objąć ten zlobek nowy i pytala sie czy interesuje mnie praca w przedszkolu bo ona tez jest dyrektorka przedszkola... Odmowilam jej i powiedzialam znowu ze szukam tykko pracy w zlobku i uzasadnilam ze z takimi dziecmi lepiej sie czuje itp

Ona była troche zła ze jak to jej odmawiam bo miala az 2 wolne miejsca... 

Ja jej uparcie powiedzialam ze csekam tylko na zlobek a propozycje pracy w przedsszkolu niestety ale odrzucam. 

Od tej pory cisza już. 

Martwie sie ze nie dostanę tej pracy czy cos. Mam kredyty itd jsk kazdy i chcialabym znac decyzje czy bede tam przyjeta czy nie bo jesli nie to bym juz wszedzie indziej szukala pracy... 

Nie wiemCo robic 

Juz myslalam by jakas moja kolezanka zadzwonila tam zapytala sie czy sa nadal przyjecia i kiefy nastąpi ogloszenie kto jest przyjety a kto nie. Moze jej by cos powiedzieli gdyby udawala zainteresowana. 

Sama nie wiem cxy sie nastawjac na ta prace 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytalam w tym urzedzie tych pan kiedy mozna sie spodziewać wynikow rekrutacji... 

One odpowiedzialy ze w ciagu dwoch tyg.... 

Dodaly jak juz wyzej pisalam ze mnie powinna przyjac dyrektorka bo spelniam wszystkie wymagania tj dodwiadczenie, szkola, mobilnosc itd. 

A jest to zlobek na obrxrzach miasta gdzie autovus nie jrzdzi wiec jak ktos nie ms auta to jest skreślony... 

A mojej dyrektorki z obecnego przedszkola i zlobka pytalam sie o pracę to powiedziala ze moze cos by sie wymyslilo ale juz ma liste prscownikoe na nowy zlobek itd i moze jedno miejsce by sie znalazlo ale pozniej druga wicedyrektorka powiedziala ze chyba nie bo obiecala ta prace jakiejs tam znajomej swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle nad tym by maxymalnie w srode tam zadzwonic i zapytac czy cos wiadomo cxy te panie przekazaly moje zgloszenie tej dyrektorce czy jak...

Moze jakoś powinnam. Im Powiedziec to że nie moge byc w niewiadomej przez 3 lub 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cos innego ciezko znalesc jeśli chodzi o zlobek a naszsj okolicy to wszystko pozajmowane panie do emerytury siedzs a tu się trafila okazja bo postawili nowiutki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo dziwna. Przeczytaj swoje wpisy od początku. Co chwilę masz inne zdanie. Pisałaś że pedagogika to była pomyłka, że denerwowały Cie dzieci w żłobku to poszłaś do przedszkola a teraz jest jeszcze gorzej i uciekasz spowrotem. Mnie byś denerwowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×