Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shejn95

Słona sperma

Polecane posty

Czy komuś zmienił się smak spermy po piciu soku ananasowego? Ile czasu minęło żeby coś się zmieniło?. Dziewczyna bardzo narzeka na smak spermy i chciałbym go zmienić. Nie pale, alkohol pije rzadko, a w internecie pełno różnych owoców i warzyw które ,,mogą" wpłynąć na smak. Tutaj może już ktoś coś sprawdzał?. Jakie owoce doradzacie albo czego faktycznie unikać w diecie, bo z tego co google mówi to mało co można jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shejn95 napisał:

Słona sperma

No marynarzu... słyszałem, że może być gorzka, ale słona? Ananas niewiele tu pomoże(tak słyszałem...:classic_blush:) ale może smak przeciwny by pomógł?  Może przed daj dziewczynie grejpfruta? Po zresztą też... 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sperma zawsze ma i będzie miała smak słonawy. Tego nie da się zmienić. Dieta bez mięsa to tylko bajki. Nie wierz w to. Faktem jest tylko to, że owoce, soki zmienią nieznacznie jej smak, ale nie całkowicie. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z powyższych wypowiedzi to stek bzdur a bzdur bo:

1. sperma zmienia smak w zależności od:

a) stanu wypoczęcia i zmęczenia organizmu

b) pory roku i temperatury zewnętrznej

c) temperatury wewnętrznej ciała

d) diety

e) ilości stosunków z dnia / stosunków w tygodniu

f) jakości podniecenia

g) odległości czasowej między stosunkami

 

Niestety, nie jest jak panowie piszą bo smak spermy nie jest zależny od ani alkoholu ani papierosów czy tez kawy!

Piję alko średnio 3,4 razy w miesiącu (imprezy okolicznościowe), kaw piję 3,4 dziennie i palę pczkę fajek. Samice moje zawsze mówiły że smak spermy jest różny, zawsze zależny od podpunktów w punkcie 1!  Popijajcie zatem specyfiki aptekowe, nic to nie da opórcz kurczenia si e portfela wszak dla nieuków w aptekach jest już wszystko.

Edytowano przez Alfonzzo77
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2021 o 18:57, Puchacz Rolny napisał:

A gdyby przez tydzień jeść pizzę hawajską, to też będzie poprawa smaku? 😎

o , zmieni się dużo. będziesz miała obfitą mozarellę pod napletkiem, bonć gdzieś w pobliżu. To jest poszukiwane na rynku . kosztuje prawie tyle co trufle razem z dziką świnią do ich poszukiwań. 🙂 Nie każdego stać na taką hodowlę i dietę. No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2021 o 12:39, shejn95 napisał:

Czy komuś zmienił się smak spermy po piciu soku ananasowego? Ile czasu minęło żeby coś się zmieniło?. Dziewczyna bardzo narzeka na smak spermy i chciałbym go zmienić. Nie pale, alkohol pije rzadko, a w internecie pełno różnych owoców i warzyw które ,,mogą" wpłynąć na smak. Tutaj może już ktoś coś sprawdzał?. Jakie owoce doradzacie albo czego faktycznie unikać w diecie, bo z tego co google mówi to mało co można jeść...

Sperma jest zawsze lekko słona,i raczej nie ma na to wpływu dieta,najgorsza jest na kacu,gdy facet dawno nie miał stosunku,grudkowata.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2021 o 18:39, Ben_19 napisał:

Sperma zawsze ma i będzie miała smak słonawy. Tego nie da się zmienić. Dieta bez mięsa to tylko bajki. Nie wierz w to. Faktem jest tylko to, że owoce, soki zmienią nieznacznie jej smak, ale nie całkowicie. 

Nie zawsze. Nie wiem co Ty pleciesz 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Angel123456 napisał:

Nie zawsze. Nie wiem co Ty pleciesz 

Z mojego doświadczenia są dwa rodzaje kobiet 

1 które lubią robić loda i sprawiać przyjemność facetowi i same przy tym się podniecają 🥰

2 które się brzydzą robieniem loda i spermy 

Co owijać w bawełnę 🤣🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Konon napisał:

Z mojego doświadczenia są dwa rodzaje kobiet 

1 które lubią robić loda i sprawiać przyjemność facetowi i same przy tym się podniecają 🥰

2 które się brzydzą robieniem loda i spermy 

Co owijać w bawełnę 🤣🤣😅

Oczywiście,że tak jest  ale to nie zmienia faktu,że sperma zawsze jest słona. Ja akurat nie mam z tym problemu i lubie robic. Owszem u jednego była słona,a u drugiego w ogole nie była słona.

Edytowano przez Angel123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Angel123456 napisał:

Oczywiście,że tak jest  ale to nie zmienia faktu,że sperma zawsze jest słona. Ja akurat nie mam z tym problemu i lubie robic. Owszem u jednego była słona,a u drugiego w ogole nie była słona.

Znaczy o smaku nie mogę się wypowiedzieć 😅😅 ale wiem z doświadczenia to co opisałem wyżej i osobiście wolę kobiety typu 1 i zawsze im odpłacam tym samym czyli minetka 🤭🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Konon napisał:

Z mojego doświadczenia są dwa rodzaje kobiet 

1 które lubią robić loda i sprawiać przyjemność facetowi i same przy tym się podniecają 🥰

2 które się brzydzą robieniem loda i spermy 

Co owijać w bawełnę 🤣🤣😅

A jeżeli uwielbiam robić facetowi loda i sprawia mi mega przyjemność dawanie mu rozkoszy ustami i podnieca niesamowicie, ale nie znoszę smaku spermy i nie ważne czy facet zje wiadro ananasa czy soku…. to jakim rodzajem kobiety jestem🤔 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Silena napisał:

A jeżeli uwielbiam robić facetowi loda i sprawia mi mega przyjemność dawanie mu rozkoszy ustami i podnieca niesamowicie, ale nie znoszę smaku spermy i nie ważne czy facet zje wiadro ananasa czy soku…. to jakim rodzajem kobiety jestem🤔 

Uważam pierwszym bo sam fakt lubisz dawać przyjemność i sama z tego też czerpiesz przyjemność pomimo że nie lubisz konsekwencji tak to nazwijmy 😅 które z tym się wiążą ale i tak pełen szacunek 😊😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, inaccessible89 napisał:

Wybrednym niczym piesek francuski.

Nie do końca dobre porównanie, ale nie każdy musi rozumieć co oznacza to powiedzenie  😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, inaccessible89 napisał:

Moja Mama tak mawiała. 😉

Moja też, ale nie dotyczyło to seksu oralnego 😎😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Silena napisał:

Moja też, ale nie dotyczyło to seksu oralnego 😎😎 

🤣🤣🤣🤣🤣😅 grubo 😅😅🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Konon napisał:

Uważam pierwszym bo sam fakt lubisz dawać przyjemność i sama z tego też czerpiesz przyjemność pomimo że nie lubisz konsekwencji tak to nazwijmy 😅 które z tym się wiążą ale i tak pełen szacunek 😊😊

Miłość francuska nawet gdy nie kończy się finiszem w ustach, też może być cudownym doznaniem dla kobiety, która uwielbia dawać rozkosz ustami ☺️ Są faceci dla których akurat finisz w ustach nie jest najważniejszy 😉 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Silena napisał:

Miłość francuska nawet gdy nie kończy się finiszem w ustach, też może być cudownym doznaniem dla kobiety, która uwielbia dawać rozkosz ustami ☺️ Są faceci dla których akurat finisz w ustach nie jest najważniejszy 😉 

U mnie np wiele razy miłość francuska to była gra wstępna 😊 i uważam że nie ma lepiej jak kobieta ma ochotę i chce podniecic faceta 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Konon napisał:

U mnie np wiele razy miłość francuska to była gra wstępna 😊 i uważam że nie ma lepiej jak kobieta ma ochotę i chce podniecic faceta 😊 

Jeżeli robi coś co ją też podnieca, to czemu nie… 😛 

Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Silena napisał:

Jeżeli robi coś co ją też podnieca, to czemu nie… 😛 

Dobranoc 🙂

Kolorowych 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słone włosy, słona skóra, słona sperma... tak kocha się tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2021 o 16:12, Angel123456 napisał:

Nie zawsze. Nie wiem co Ty pleciesz 

Plotę to co wiem z doświadczenia.  Bajek nie opowiadam. Za stary jestem na nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ben_19 napisał:

Plotę to co wiem z doświadczenia.  Bajek nie opowiadam. Za stary jestem na nie. 

No to najwidoczniej moje doświadczenia są z kosmosu i bredze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jebnij jej kake do miski, przypraw i każ jej to pić. Jeszcze do kibla możesz zamoczyć na chwile.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, inaccessible89 napisał:

Rozumiem, że Waćpan z niejednego wacka spermę próbował. Ukłony.

Ciekaw byłem kiedy zacznie się zaglądanie do łóżka. To takie bardzo swojskie, nasze, polskie. 

Ale skoro już jesteś taki ciekaw, to nie, nie z wacka, a z kobiecych ust po finale. Jeśli masz ochotę dalej drążyć, to po moim finale. 

Nie mam oporów przed doprowadzeniem kobiety językiem do orgazmu, nie wymuszam w jaki sposób chcę skończyć, ale jeśli ona zdecydowała, że mam skończyć w jej ustach, nie mam oporów żeby po wszystkim ją pocałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2021 o 12:49, raszpelka napisał:

Szanowny Panie,

Mozarellę pod napleciokiem to może Pan masz jak Pan babrzona nie myjesz!
Natomiast od spożywania pizzy hawajskiej nie wystąpi taki objaw.
I proszę nie opowiadać swoich historii życiowych co Pan miał pod napleciokiem, że kłykciny, że rzeżoncha, że nadżera, że grzebice, że kiłsko czy sypilis! Z takim to do lykorza!

Uprzejmie dziękuję!

Co ty ty tam rzęzisz pod paznokciem? Z taką mową to łów karpie na Kaszubach i hoduj eko pelikany w Bieszczadach. Miałam kiedyś męża drwala z tamtych okolicy on się mył jeno raz na zimę i dobrze mi było 😛 częsta higiena zostawia pustki w mózgu😎 o pozwala tkwić szczęśliwie w cudownej samotności ehehe baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2021 o 23:38, Silena napisał:

Miłość francuska nawet gdy nie kończy się finiszem w ustach, też może być cudownym doznaniem dla kobiety, która uwielbia dawać rozkosz ustami ☺️ Są faceci dla których akurat finisz w ustach nie jest najważniejszy 😉 

Finisz w ustach a to nie takie tabletki do zmywarki?😂 a  potem czyścisz jej broszkę płynem nabłyszczającym? Poleć jeszcze jakieś inne akcesoria do dużego AGD bo akurat mam deficyt na tym polu ehhehhe

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, portki. napisał:

Finisz w ustach a to nie takie tabletki do zmywarki?😂 a  potem czyścisz jej broszkę płynem nabłyszczającym? Poleć jeszcze jakieś inne akcesoria do dużego AGD bo akurat mam deficyt na tym polu ehhehhe

Odpowiedzi musisz szukać w dziale - sprzątanie - prace domowe 😎 Trafiłeś dziecko na forum erotyczne przez przypadek 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Silena napisał:

Odpowiedzi musisz szukać w dziale - sprzątanie - prace domowe 😎 Trafiłeś dziecko na forum erotyczne przez przypadek 😉 

Nie. W celu poznawczym. Domestos jest dobry na zmarszczki i cellulit i krem pod oczy a nawet jako lubrykant - polecam Tobie, bo jako wtórna dziewica powinnaś tego spróbować nie tylko raz, a nie bawić się w przedszkolankę😛 finisz zalej wrzątkiem, to pobudzi cię bardziej niż argentyńska Yerba Mata spod Kaukaza😜 masz jeszcze sporo szczytów do ogarnięcia ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2021 o 22:33, inaccessible89 napisał:

Jeżeli wnioskujesz na podstawie osobistych obserwacji, to powinieneś przebadać próbkę populacji większą niż 1 osobnik. XD

Czyli mam rozumieć, że skoro się mądrze wypowiadasz, masz doświadczenie w próbowaniu większej ilości próbek? 

Skąd w takim razie pytanie do mnie? Szukasz kolejnej próbki? I mnie jej nie znajdziesz. Sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×