Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PrzypauNaResorach

,, ślub,, przed urzędasem to nie małżeństwo!!!

Polecane posty

Jestem zdruzgotana ilością par, które biorą cywilny kontrakt i bawią się w małżeństwo. Małżeństwo to sakrament przed Bogiem uświadamiam was ochrzczeni ludzie. Cywilne,, małżeństwo,, to zwykle cudzolozenie i zabawa w męża i żonę. Jest grzechem śmiertelnym, za co grozi wieczne potępienie i zakaz przyjmowania Komunii i rozgrzeszenia. Po co się pchać w diabelski układ??? I nic dziwnego że te cywilne pseudo małżeństwa sypia się po roku czy dwóch. Bożkiem jest sex, pieniądz i zero Boga w życiu. Nie warto iść ta droga na wieczne potępienie. 

Edytowano przez PrzypauNaResorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w żadnego Boga i za kilka dni biorę ślub cywilny. Czułabym się jak i,d,i,o,t,k,a klęcząc w kościele przed ołtarzem 😄 jedyny prawdziwy ślub to dla mnie ślub CYWILNY 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to wydaje mi się że obie osoby powinny się obdarzać głębokim uczuciem. Ufać sobie, kochać nawzajem swoje zalety i wady. A sam ślub - dla mnie to jest i była czysta formalność - coś bez czego można było się obejść, ale wygodniej dla dzieci, żeby jednak formalności zostały dopełnione. A w Polsce formalności można dopełniać na dwa sposoby - ślub cywilny, albo kościelny (konkordatowy - tak to się chyba nazywa ). Ale to tylko papierek. Dziękuję bardzo za związek w którym bije mnie mąż, ale za klękaliśmy przed ołtarzem ( nawiasem mówiąc, nie klękałam, oczywiście rodzina ma mi to za złe )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie podpiszę papierek u urzędasa, zamiast kłamać przed panem w spódnicy, że nawet jak mąż będzie ch*ujowy to go nie zostawie:)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×