Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Konon

Jakie jest wasze zdanie ??

Polecane posty

Co dla was robi większą różnice drogie Panie 😊 odwód czy długość męskiego narządu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pani fotograf napisał:

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego na pytania skierowane do Pań, pierwsi do odpowiedzi rwą się Panowie 😁

Ale wracają do tematu to na pierwszym planie jest wygląd, charakter i później reszta 😄

Ktoś musi zacząć, a panie są nieśmiałe 😜

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pani fotograf napisał:

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego na pytania skierowane do Pań, pierwsi do odpowiedzi rwą się Panowie 😁

Ale wracają do tematu to na pierwszym planie jest wygląd, charakter i później reszta 😄

Ok czaje pierwsze pierwszymi ale jak juz ustaliłaś że to jest ok to wtedy co wolisz ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mistrzerotyki napisał:

Ktoś musi zacząć, a panie są nieśmiałe 😜

Cytując klasyka: " Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy" 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że autor jest dumny jedynie z jednego z tych 2 parametrów u siebie i szuka potwierdzenia, że ma akurat to co większość kobiet najbardziej lubi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pani fotograf napisał:

Nigdy na rozmiar nie zwracałam uwagi i zwracać nie będę. To co mam w domu, mnie najzupełniej wystarczy. Ja jestem taka trochę romantyczka. Bardzo długo trzeba ze mną pochodzić, żebym w ostateczności stwierdziła jaki on jest 😁Ja nie jestem pierwsza lepsza. Nigdy nie oceniałam pod względem wielkości (pisałam wiele razy o tym 😎)) A może po prostu nie zachodziła taka potrzeba, by dokonać jakiejkolwiek oceny. 

Temat jest od lat wielokrotnie wałkowany. Panowie więcej wiary w siebie, bo fajny ku/t/as to nie wszystko. 

Ok czyli jeśli chodzi o sex analny to też nie ma różnicy 🤔🤔 ponieważ niestety mi ciężko przekonać pratenrki do takiego współżycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mistrzerotyki napisał:

Przypuszczam, że autor jest dumny jedynie z jednego z tych 2 parametrów u siebie i szuka potwierdzenia, że ma akurat to co większość kobiet najbardziej lubi 😜

Mam co mam i tego nie zmienię i nie mam takiej potrzeby nie wiem jak ty 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Konon napisał:

Mam co mam i tego nie zmienię i nie mam takiej potrzeby nie wiem jak ty 😅

Podejście masz dobre, bo tak trzeba, szukałem tylko powodu inspiracji do napisania tego tematu :)

Ja tam na swoje wymiary nie narzekam, uważam że jest tak jak powinno :) Ale tematów na temat intymnych wymiarów tu jest bez liku, więc sporo widać się zastanawia z czym mogą startować do kobiet i z jakim skutkiem.

Ciekawe swoją drogą, że obwód bioder lub masa kobiety nie są tak szeroko dyskutowane, jednak ze zbyt ciężką partnerką nie wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, VagViking napisał:

Goryl ma 3 cm. A jest królem dżungli.

Bo królem się jest ze względu na urodzenie a nie ze względu na przyrodzenie ;) Królowa Elżbieta w ogóle nie ma a jest władcą.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VagViking napisał:

Czy aby na pewno? Kobiety o krągłych biodrach zawsze uchodziły za seksowniejsze niż te o męskich, wąskich biodrach.

Dlatego to ważny parametr, chociaż to nie tak ze im więcej tym lepiej, jest jakaś optymalna liczba, a jakoś się o tym nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VagViking napisał:

No właśnie polemizowałbym... a te wszystkie operacje, które kobiety sobie robią?

No ale te operacje idą w jedną stronę: stan początkowy kobieta -> stan końcowy monstrum ala potwór z bagien lub Jabba z Gwiezdnych Wojen:D I one generalnie nie dyskutują, tylko wypełniają się silikonem w każdym możliwym miejscu aż się im wylewa. Za grosz umiaru. Potrafię zrozumieć jak dziewczyna, która ma bardzo mały biust ma kompleks, bo wszyscy jej wciskają że jest płaska i nieatrakcyjna i chce mieć trochę większy, ale to musi być coś dopasowanego a nie z rozmiaru A to GG od razu, bo wygląda to potem groteskowo, a i z funkcjonalnością jest problem. Jak kobieta ma coś za dużego, to też rozumiem zmniejszenie ale w granicach rozsądku.

Poza tym są amatorzy na dosłownie każdy rozmiar i figurę, więc po co cierpieć katusze i wypełniać się nie wiadomo czym? Jedni kochają filigranowe kobietki z małym biustem, inni lubią Rubensowskie kształty, a media lansują zawsze jakiś obrazek ze skrajności, który nijak nie przypomina zdrowej kobiety, a kobiety jak muchy lecą za tym wzorcem bez opamiętania zmieniając wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Strach pomyśleć co by było gdyby faceci mogli sobie powiększyć to i owo, też niejeden by przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Konon napisał:

Ok czyli jeśli chodzi o sex analny to też nie ma różnicy 🤔🤔 ponieważ niestety mi ciężko przekonać pratenrki do takiego współżycia 

Proponuję zaprezentować wybrance na własnym zadku, przy użyciu dildo o wymiarach zblizonych do swoich, że to nic takiego

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ONA83 napisał:

 Strach pomyśleć co by było gdyby faceci mogli sobie powiększyć to i owo, też niejeden by przesadził.

Niestety mogą i efekty jak u pań którr przesadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, VagViking napisał:

No niestety... Wszystkie jednakowe te Insta wydmuszki, a kobiety chcą być jak one... 

Bo dziś być jak wszyscy to się indywidualizm nazywa 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Waderka napisał:

Proponuję zaprezentować wybrance na własnym zadku, przy użyciu dildo o wymiarach zblizonych do swoich, że to nic takiego

Mnie takie zabawy nie kręcą w przeciwieństwie do niej najpierw mowila ze lubi a potem sie rozmyśliła trochę kiepsko z jej strony 😕 mowie o obecnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Konon napisał:

Mnie takie zabawy nie kręcą w przeciwieństwie do niej najpierw mowila ze lubi a potem sie rozmyśliła trochę kiepsko z jej strony 😕 mowie o obecnej 

Wydaje mi się, że to nie kwestia rozmiaru, a bardziej zaufania, nie każdemu się na to pozwala.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×