Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dżasta1

Biodra, uda

Polecane posty

Mam 164 cm, waga 60 kg, przytyłam 3 kg na biodrach i udach. Jakie ćwiczenia na biodra i uda. Czy w tym wieku ćwiczeniami można ujędrnić biodra i uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie podałaś wieku, ale wydaje mi się, że to nie problem. Dobierz odpowiedni zestaw ćwiczeń, albo poproś oto trenera personalnego i jakoś pójdzie. Zawsze możesz zdecydować się na zabieg. Ja tak zrobiłam i nie żałuje. Nie umiałam pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic kolan, więc zdecydowałam się na zabieg thermi tight, a robiłam go w klinice vesuna z Krakowa. Na zabieg zdecydowałam się jak trafiłam na tą stronę: https://modelowanie-twarzy-ciala.pl/ , na której wszystko jest opisane, jak to dokładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w takim wieku warto iść do trenera personalnego, żeby się kontuzji nie nabawić. A w sumie to w każdym wieku się powinno iść! Jesteś z Warszawy? To polecam Ci z osobistego doświadczenia trening motoryczny, kojarzysz? Jak nie to możesz poczytać o nim na stronie kliniki Enel Sport. Sportowcy polubili to miejsce szczególnie, ale amatorzy też powinni 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×