Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mario1996

24 lata a nie wkłada x D

Polecane posty

Siemanko, jestem Mariusz mam 24 lata i jak w temacie wiadomo o co chodzi, czytam tutaj o jakichś prawiczkach lat 40 i zastanawiam się jak to możliwe jak mi na ten moment to bokserki chce rozerwać pare razy dziennie i wiadomo człowiek o wiele mniej skupiony, więc albo mam opcje szybko kogos znaleźć albo niech jakis zakonnik się wypowie jak to przeżyć tyle lat w celibacie i nie stracić głowy pozdro 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci 40-letni też przeżywają katusze, więc jadą na ręcznym. Bo wiesz, dla niektórych znalezienie chętnej graniczy z cudem... Kobiecie w tym temacie mimo wszystko łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sandrynka napisał:

Ci 40-letni też przeżywają katusze, więc jadą na ręcznym. Bo wiesz, dla niektórych znalezienie chętnej graniczy z cudem... Kobiecie w tym temacie mimo wszystko łatwiej

Współczuję i zazdroszczę wytrwałości, prędzej sobie w łeb odpale niż nie zakisze do 40stki.

Kobiety to mają za łatwo w porównaniu do nas 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 24 i jeszcze nic, to może tak zlecieć Ci do 30, a potem to już sam nie będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mario1996 napisał:

Siemanko, jestem Mariusz mam 24 lata i jak w temacie wiadomo o co chodzi, czytam tutaj o jakichś prawiczkach lat 40 i zastanawiam się jak to możliwe jak mi na ten moment to bokserki chce rozerwać pare razy dziennie i wiadomo człowiek o wiele mniej skupiony, więc albo mam opcje szybko kogos znaleźć albo niech jakis zakonnik się wypowie jak to przeżyć tyle lat w celibacie i nie stracić głowy pozdro 😄

Duzo cwicz  fizycznie i rano prysznic goracy+ zimny! .A z dziewczynami to powoli.Uciekaja od napalencow sexualnych.:) Najpierw trzeba slowem pouwodzic 🙂 Na tym sie skoncentruj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2021 o 13:06, sandrynka napisał:

Mi się wydaje że nie chodzi tu o to czy znajdzie czy nie znajdzie tylko o psychikę takiej osoby , taki człowiek może się poprostu bać kobiety lub wstydzić.bo skoro za 150 zł możesz sobie wynająć kobietkę to po co zcaly czas jechać na ręcznym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×