Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnicha26

Niemowlę Nie chce się przytulać

Polecane posty

Czy wasze maluchy w wieku 9 miesięcy lubią / lubiły się przytulać.

Moja praktycznie od początku nie bardzo , nie ma mowy żeby ją przytulić od tak , odpycha się i nie chce . Sama przytula się tylko jak jest zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sporo dzieci tak ma że nie lubi być przytulnym. Przytula się jak ma potrzebę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jak miała 10 miesięcy też tak robiła miała taki "bunt" sama z siebie się nie tuliła jak chciałam ja ją przytulić też nie było mowy uciekała chciała się tylko tulić gdy się przewróciła albo gdy przyszłam do domu z zakupów ale wyrosła z tego trwało to jakieś 4 miesiące może 5 nie pamiętam dokładnie teraz ma prawie 2 latka bunt jej przeszedł lubi się tulić. Myślę że twojemu dzieciaczkowi też to przejdzie. Ale oczywiście trzeba obserwować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może się to zmienić. Ochota na przytulanie przychodzi i odchodzi. NIektóre dzieci są bardziej przytulaśne, niektóre mniej 😉 Podobnie zreszta jak osoby dorosłe. Moja córka na początku nie lubiła się przytulac. Potem zrobił się z niej jeden wielki przytulas. Aktualnie raczkuje jak szalona jak również zaczyna chodzić tak wiec ochota na przytulanie jej przeszła bo ma sporo rzeczy do zrobienia i najbardziej interesuje ją eksploracja otoczenia. Najbardziej przytula się jak jest zmęczona. 

https://www.bebiklub.pl/rozwoj-dziecka/kalendarz-rozwoju/rozwoj-dziecka-w-1-miesiacu-zycia

Na stronie mozna poczytać sobie o etapach rozwoju malucha. 

Sama jesteś jednak matką, obserwuj swoje dziecko. Jeśli czujesz, żę coś jest nie tak, mozesz skonsultować to z pediatrą. Jeśli lekarz zobaczy że coś jest nie tak, może wypisać na przykład skierowanie do neurologa aby zobaczyć czy przypadkiem dziecko nie ma problemów z nadwrazliwościa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×