Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Munka

Nie chce mi się żyć. Co zrobić?

Polecane posty

Co zrobić? Nie chce dzwonić na żaden telefon zaufania czy iść do psychologa. Prosze żebyście poradzili mi coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Munka napisał:

Co zrobić? Nie chce dzwonić na żaden telefon zaufania czy iść do psychologa. Prosze żebyście poradzili mi coś innego. 

Czego brakuje Ci w życiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie jedno ważne pytanie:Co lubisz w życiu robić,a potem zacznij to robić....😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Munka napisał:

Co zrobić? Nie chce dzwonić na żaden telefon zaufania czy iść do psychologa. Prosze żebyście poradzili mi coś innego. 

Mi tez sie czasami odechciewa. Taki trik psycholozka mi poradzila: mysle o najszczesliwszych dniach lub okolicznosciach ktore pamietam i robie taki malutki plan dla siebie, jak znowu je przezyc. Na przyklad: dzien nad morzem (plan: doczekac do lata, wsiasc w samochod i pojechac na plaze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdź do kościoła i skorzystaj z sakramentu spowiedzi i uwolnij się od grzechów, które kalają twoją duszę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pisces napisał:

Pójdź do kościoła i skorzystaj z sakramentu spowiedzi i uwolnij się od grzechów, które kalają twoją duszę.

A to nie jest takie śmieszne wcale. Niektórym osobom takie coś pomaga. Szczególnie jak są wierzące, oddaliły się od wiary i chcą "wrócić". Tylko warto wybrać jakiś dobry kościół i kapłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pisces napisał:

Pójdź do kościoła i skorzystaj z sakramentu spowiedzi i uwolnij się od grzechów, które kalają twoją duszę.

Tak…. to najlepszy sposób żeby się jeszcze bardziej zdołować, nasłuchać się bzdur o ogniu piekielnym i klepać „moja wina”

Tak jakby brak wydumanych grzechów przesądzał o tym czy ktoś może mieć depresję czy nie… 🙄 naprawdę głupich nie sieją w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tr{ns"grES@n napisał:

Znam kilka sposobów 

 

Jakich? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×