Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Patulka.

Fryzjerka Kokietka znacie takie??

Polecane posty

Chodzę do fryzjerki jest straszną kokietką super się z nią rozmawia zazwyczaj rozmowa kończy się tematem sexu ubiera się w obcisłe ciuszki a latem krótkie spudniczki co jest najlepsze czesto spada jej grzebień podnosząc go zawszy wypina tyłek w moją stronę a ma go naprawdę mega przy strzyeniu ciągle się o mnie ociera  kroczem lub piersiami czasami jest tak blisko mnie ze czuć zapach cipki.Macie też macie takie fryzjerki czy moja to jest ewenement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinieneś wrzucić adres jej zakładu i obroty skaczą o 500%🤣

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pysiaczek napisał:

ciągle się o mnie ociera  kroczem lub piersiami czasami jest tak blisko mnie ze czuć zapach cipki

Moja jest lepsza. W trakcie strzyżenia rozbiera się i paraduje nago tak bym mógł ją obserwować w lustrze. Wygina się, wypina do mnie, masuje ogromne piersi a na koniec robi mi loda i nie domaga się zapłaty. Też macie takie fryzjerki czy moja to jest ewenement?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hanshiro Tsugumo napisał:

Moja jest lepsza. W trakcie strzyżenia rozbiera się i paraduje nago tak bym mógł ją obserwować w lustrze. Wygina się, wypina do mnie, masuje ogromne piersi a na koniec robi mi loda i nie domaga się zapłaty. Też macie takie fryzjerki czy moja to jest ewenement?

To normalne, że  siostra obcina za darmo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie fantazje? Jesteście głodni seksu i piszecie brednie. Zachęcam odwiedzić panie które zajmują się zawodowo i wam ulżą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Hrabio, krążą plotki, że ma Pan ponad 300 lat i sypia w trumnie wypełnionej ziemią, czy to prawda? 🦇

Edytowano przez Comfortably Numb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2021 o 12:17, Pysiaczek napisał:

Chodzę do fryzjerki jest straszną kokietką super się z nią rozmawia zazwyczaj rozmowa kończy się tematem sexu ubiera się w obcisłe ciuszki a latem krótkie spudniczki co jest najlepsze czesto spada jej grzebień podnosząc go zawszy wypina tyłek w moją stronę a ma go naprawdę mega przy strzyeniu ciągle się o mnie ociera  kroczem lub piersiami czasami jest tak blisko mnie ze czuć zapach cipki.Macie też macie takie fryzjerki czy moja to jest ewenement?

To ty chyba się strzyżesz nie u fryzjerek a u "masażystek" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt można porównać to do masażystek ale to jest fryzjerka i chyba jedyna taka w moim miasteczku myślę że każdy kto się u Nej strzgł miał podobne sytuację nie błyszczy biustem ale rozmowa i tyłeczek to rekopesjują w 100 procentach.Piszcie skąd jesteście może akurat mamy tą samą fryzjerkę. 

Dnia 3.12.2021 o 15:06, mistrzerotyki napisał:

To ty chyba się strzyżesz nie u fryzjerek a u "masażystek" :):)

 

Edytowano przez Pysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×