Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klara tarkowska

Jakaś rada od kogoś doświadczonego

Polecane posty

Szczerze ? mozexie nazwać to użalaniem się.

nikt we mnie nie wierzy wiedza ze mam dobre serce wiec każdy to wykorzystuje . Słyszałam pare raze  w życiu ze jestem wyjątkowa i zastanawiam skoro taka jesyem to czemu nikt tego nie docenia . Nie mam siły szczerze mowiax chodxic do szkoły rozmawiać z ludźmi którzy robią mi przykrość komentując mój charakter wygląd (mimo ze jestem pojąć atrakcyjna dziesvgeb ) nie mam ochoty rozmawiać z rodzicami . NII KOMU NIE UFAM a potrzebuje . Dziewczyna której zaufałam oszukała mnie i do teraz ma do mnie dziwne zaczepki niemile nie potrafię niereagowac a nie chce się kłócić.

 ps mam 17 lat 

warto wierzyc w siebie w siebie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2021 o 13:12, Klara tarkowska napisał:

Szczerze ? mozexie nazwać to użalaniem się.

nikt we mnie nie wierzy wiedza ze mam dobre serce wiec każdy to wykorzystuje . Słyszałam pare raze  w życiu ze jestem wyjątkowa i zastanawiam skoro taka jesyem to czemu nikt tego nie docenia . Nie mam siły szczerze mowiax chodxic do szkoły rozmawiać z ludźmi którzy robią mi przykrość komentując mój charakter wygląd (mimo ze jestem pojąć atrakcyjna dziesvgeb ) nie mam ochoty rozmawiać z rodzicami . NII KOMU NIE UFAM a potrzebuje . Dziewczyna której zaufałam oszukała mnie i do teraz ma do mnie dziwne zaczepki niemile nie potrafię niereagowac a nie chce się kłócić.

 ps mam 17 lat 

warto wierzyc w siebie w siebie ? 

Na twoim miejscu skupiłaby się na tym, aby się nauczyć jak to jest mieć wyj****bane.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto lubi dosrać...Trzeba to po prostu zlewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×