Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hrabia123

Kobiety z krągłościami

Polecane posty

Podobają mi się panie dojrzałe, młode dziewczyny które nie są szczupłe i mają krągłości większe. Ciężko jest spotkać kobietę która ma więcej ciała by namówić ją do znajomości ze mną. Być może mają rację gdyż gdyż facet szuka wieszaka czyli szczyple. Nie wiem jak zapoznać się z Panią o większej wadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hrabia123 napisał:

Podobają mi się panie dojrzałe, młode dziewczyny które nie są szczupłe i mają krągłości większe. Ciężko jest spotkać kobietę która ma więcej ciała by namówić ją do znajomości ze mną. Być może mają rację gdyż gdyż facet szuka wieszaka czyli szczyple. Nie wiem jak zapoznać się z Panią o większej wadze. 

Społeczeństwo tyje więc będziesz miał coraz łatwiej. A panią o krągłych kształtach znajdziesz najszybciej w jakiejś fast-foodowej sieci:) Jak zaproponujesz jej powiększony zestaw to będzie Twoja:)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadną kobietę nie można nazwać twoja, mają takie same prawa jak ty ja i co  bardzo ważne nie są  niczyja własnością. Czy ja napisałem że szukam takich pan do sexu? Napisałem że mi się podobają. Każda Pani zasługuje na szacunek zwłaszcza mężczyzn, lecz mężczyźni muszą dorównać mądrości intelektowi kobiecie. Dziewczyna 14 letnia jest bardziej dorosła od 17 letniego chłopaka który ma pstro w głowie jeszcze. Szanuj każda kobietę byś mugl powiedzieć o sobie że jesteś dobrym facetem. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona muj mąż. Przyjmuje twoją wypowie jako żartobliwa i bardzo dobrze gdyż  ie jest moim zadanie kogoś pouczać, bardzo Ci dziękuję że masz poczucie chumoru, w tejkwesti moja żona. Miło pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Hrabia123 napisał:

Żadną kobietę nie można nazwać twoja, mają takie same prawa jak ty ja i co  bardzo ważne nie są  niczyja własnością. Czy ja napisałem że szukam takich pan do sexu? Napisałem że mi się podobają. Każda Pani zasługuje na szacunek zwłaszcza mężczyzn, lecz mężczyźni muszą dorównać mądrości intelektowi kobiecie. Dziewczyna 14 letnia jest bardziej dorosła od 17 letniego chłopaka który ma pstro w głowie jeszcze. Szanuj każda kobietę byś mugl powiedzieć o sobie że jesteś dobrym facetem. 

Ale "mistrzerotyki " nie wspomnial nic o seksie:) !  Nadinterpretujesz !   Be! 

Ja rozumiem to zdanie (...)Jak zaproponujesz jej powiększony zestaw to będzie Twoja:)(...) w sensie ze bedziesz mial duze szanse ja po prostu poznac tzn przedstawic sie i dowiedziec jak ma na imie 🙂  jak cywilizowany facet czyli gentelman ! 

Zauwaz ze w Bi.bl.i  wspomniano ze zawsze posylano najpierw kobiecie dary aby nastawic ja przychylnie do siebie 🙂

Edytowano przez Mariner0
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hrabia123 napisał:

Żadną kobietę nie można nazwać twoja, mają takie same prawa jak ty ja i co  bardzo ważne nie są  niczyja własnością. Czy ja napisałem że szukam takich pan do sexu? Napisałem że mi się podobają. Każda Pani zasługuje na szacunek zwłaszcza mężczyzn, lecz mężczyźni muszą dorównać mądrości intelektowi kobiecie. Dziewczyna 14 letnia jest bardziej dorosła od 17 letniego chłopaka który ma pstro w głowie jeszcze. Szanuj każda kobietę byś mugl powiedzieć o sobie że jesteś dobrym facetem. 

 

1 godzinę temu, Hrabia123 napisał:

Moja żona muj mąż. Przyjmuje twoją wypowie jako żartobliwa i bardzo dobrze gdyż  ie jest moim zadanie kogoś pouczać, bardzo Ci dziękuję że masz poczucie chumoru, w tejkwesti moja żona. Miło pozdrawiam 

Po pierwsze to nie masz co się napinać, to nie działa. Jeśli sądzisz, że od takich tekstów laski będą padać przed Tobą i wysyłać Ci nudesy to Cię rozczaruję. Spokojnie możesz zatem pisać normalnie. Żadnej nie zrobi się mokro, sorki.

Po drugie to popracuj nad ortografią bo błędy takie jak "mugł", "muj" czy "chumoru" raczej adoratorek nie przysparzają.

Edytowano przez on 36
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek szacunkiem, ale takie ciepłe kluchy to też przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, on 36 napisał:

 

Po pierwsze to nie masz co się napinać, to nie działa. Jeśli sądzisz, że od takich tekstów laski będą padać przed Tobą i wysyłać Ci nudesy to Cię rozczaruję. Spokojnie możesz zatem pisać normalnie. Żadnej nie zrobi się mokro, sorki.

Po drugie to popracuj nad ortografią bo błędy takie jak "mugł", "muj" czy "chumoru" raczej adoratorek nie przysparzają.

Jak się zakohha to wybaczy wszystkie muuJ  twuuj itp

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zwykły napisał:

Jak się zakohha to wybaczy wszystkie muuJ  twuuj itp

O ile też będzie na bakier z ortografią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Zwykły napisał:

Jak się zakohha to wybaczy wszystkie muuJ  twuuj itp

Bo wtedy będzie 'to co moje to i twoje' i problem bo zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×