Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia2121

Brak apetytu u 8 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Witam , moj synek ma 8 miesiecy zauważyłam ze na górze idą mu 2 zabki napewno jak nie 3 na raz. Problem polega na tym ze stracił apetet od tygodnia pije z 300 mm na dobe razem z karmienim nocnym. Do tego ok 120 kaszki rano w południe obiadek i to tez ze 150 jakies deserki jogurty to po kilka łyżeczką i wieczorem jakas kaszka z 90. To moje pierwsze dziecko dlatego tak panikuje ze nie chce pic tego mleka. I niewiem czy to przez te zabki czy moze cos mu dolega.. Ogolnie jest wesoly bawi sie smieje noce czasem placze nie spi wierci sie ale w dzien jest ok tylko slini sie mega i wszystko do buzi. Wydaje mi sie tez ze mniej sika no ale to jak pil mleka 700 800 a teraz tak malo to moze przez to.. Mysle wybrac sie do lekarza moze jakieś badania moczu krwi juz sama niewiem.. Dodam ze kaszki je nie chetnie musze sie nameczyc zeby zjadl. Obiadki wchodza dobrze.. Waga urodzenia 3520 teraz wazy 9 500 wiec waga chyba jest w porządku..

Edytowano przez Gabrysia2121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podawac zamiast tylu deserków jakąś zupkę lub drugi raz coś obiadowego. Albo owoce. Jak mniej siusia to koniecznie dawaj mu więcej płynów, najlepiej wode, bo soki to jednak kolejny cukier, a to jeszcze maleńkie dziecko jest. Butelke moze odrzucac faktycznie przez ząbkowanie, bo może podrażniać mu bolące dziąsła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to normalne. Nie tylko przez żeby które mogą mu przeszkadzać ale też to że rośnie i wszystko to interesuje więc nie jest zainteresowany tak jedzeniem. Waga jest ok, nie masz się czym przejmować. W sensie idź do tego lekarza ale myślę że wszystko jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2021 o 20:56, monika1908 napisał:

Moze to te deserki? Pewnie pełno w nich cukru.

Deserek czy jogury czy mus podaje tylko po południu i to  zje pol słoiczka małego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2021 o 22:27, Eralda napisał:

Spróbuj podawac zamiast tylu deserków jakąś zupkę lub drugi raz coś obiadowego. Albo owoce. Jak mniej siusia to koniecznie dawaj mu więcej płynów, najlepiej wode, bo soki to jednak kolejny cukier, a to jeszcze maleńkie dziecko jest. Butelke moze odrzucac faktycznie przez ząbkowanie, bo może podrażniać mu bolące dziąsła 

Wlasnie tak zaczęłam robić ze pierw daje sloiczek maly obiadu zje albo wieksze pol duzego pozniej na spanie mleka to wypije to 90 z hakiem.. I pozniej daje obiadek zrobiony przez siebie. I je super . i sikami juz jest lepiej zauważyłam. Tak daje mu wode czesto . wode pije z łyżeczki . soczkow różnych cherbatek nie chce pic. Nawet jak mu chce posmarowac dziaselka to sb nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MłodaMama napisał:

Ogólnie to normalne. Nie tylko przez żeby które mogą mu przeszkadzać ale też to że rośnie i wszystko to interesuje więc nie jest zainteresowany tak jedzeniem. Waga jest ok, nie masz się czym przejmować. W sensie idź do tego lekarza ale myślę że wszystko jest ok 

Oj interesuje go wszystko głowa to mu tak chodzi ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka 11 miesięcy też gorzej je. Chyba przez to, że jej żeby wychodza. Tak mi się wydaje. Narazie ma dwie dolne jedynki. Syn od urodzenia był niejadkiem i nie chciał pić nawet mleka. Wyobraź sobie te męczarnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×