Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lolenda

uwielbiam ból psychiczny i fizyczny w związku

Polecane posty

hej chce napisać tutaj o jednej rzeczy która mnie dręczy. otóż młoda dziewczyna i mam narzeczonego od roku oraz uwielbiam przemoc w związku/łóżku. dokładnie taki jest mój problem uwielbiam bać się mojego faceta czuć autorytet i jego gniew. nie przeszkadza mi bicie duszenie znęcanie się psychiczne. idealny sex wyglada dla mnie dosłownie jak scena z gwałtu. najbardziej lubię sex z facetem gdy nawet nie wyrażę na niego zgody. podduszanie klapsy cięcie nie mam granicy. im brutalniej tym lepiej. problem jest taki ze mój narzeczony to bardzo delikatny człowiek. jest naprawdę troskliwy i najchętniej nosiłby mnie na raczkach. wie o tym ze byłam w poprzednich chorych związkach (po których mam np. blizny lub połamane zebra) i pomimo tego ze nigdy nie skarżyłam się na to on uważa mnie za ofiarę. próbowałam rozmawiać z nim na ten temat ale on nie chce tego słyszeć. w łóżku również prosiłam żeby był brutalniejszy ale najbrutalniejsza rzeczą jaka może zrobić jest klaps w pupę. oczywiście zaznaczyłam ze mnie to podnieca i tego chce wiec nie robi mi nic złego ale dla niego wciąż jest to nieludzkie. kocham go bardzo i planuje z nim przyszłość bo jest wspanialy ale wiem ze będę musiała do końca żyć niespełniona. na codzień jestem normalna dziewczyna studiuje mam dużo hobby itd ale ta cześć mnie wciąż we mnie siedzi. zastanawiam się czy może któraś z was tez tak ma albo czy ktoś ma rady jak się wyzbyć tych tendencji. z góry dziękuje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Icran_ napisał:

Rada jest prosta. Wizyta u seksuologa i terapia. Skąs się te skłonności wzięły, a ich skala jest zbyt ekstremalna by realizować je w normalnym związku.

E tam, każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, lolenda napisał:

najbardziej lubię sex z facetem gdy nawet nie wyrażę na niego zgody. podduszanie klapsy cięcie nie mam granicy. im brutalniej tym lepiej. 

Macie problem z komunikacją między sobą. Powiedzenie "lubię mocny seks" to zupełnie coś innego jak stwierdzenie "nie czuję satysfakcji z seksu, gdy nie jestem traktowana brutalnie". Musisz mu o tym powiedzieć, nawet jeśli nie chce tego słyszeć. Wszystko i do końca. Bez tego będziesz się męczyć, a ten związek i tak się rozleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co daje taki seks i ból psychiczny? Kumulacja napięcia i jego rozładowanie poprzez seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o takich skłonnościach raczej to więcej facet ma takie skłonności lecz kobieta? Lolenda, nie dziwię się twojemu facetowi gdyż uderzyć kobietę i jeszcze robić jej krzywdę by miała rozkosz w seksie? To  za  dużo wymagasz od faceta. Proponuję leczenie bo moze to skończyć się dla ciebie kiedyś tragicznie, gdy trafisz na osilka który uważa że kobieta musi być bita maltretowana może cię zabić. Oby nie doszło do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Icran_ napisał:

poczucie winy wynikające z przekonania o niespełnianiu oczekiwań wobec matki bądź ojca.

Może być też tak, że dziecko dostaje zainteresowanie tylko wtedy, kiedy jest karane.

Może być też tak, że to są jakieś pierwotne zachcianki. Może to przechodzi z genami.😜😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udajcie się oboje do seksuologa a może potrzeba do psychologa  o to nie jest normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2021 o 14:33, lolenda napisał:

hej chce napisać tutaj o jednej rzeczy która mnie dręczy. otóż młoda dziewczyna i mam narzeczonego od roku oraz uwielbiam przemoc w związku/łóżku. dokładnie taki jest mój problem uwielbiam bać się mojego faceta czuć autorytet i jego gniew. nie przeszkadza mi bicie duszenie znęcanie się psychiczne. idealny sex wyglada dla mnie dosłownie jak scena z gwałtu. najbardziej lubię sex z facetem gdy nawet nie wyrażę na niego zgody. podduszanie klapsy cięcie nie mam granicy. im brutalniej tym lepiej. problem jest taki ze mój narzeczony to bardzo delikatny człowiek. jest naprawdę troskliwy i najchętniej nosiłby mnie na raczkach. wie o tym ze byłam w poprzednich chorych związkach (po których mam np. blizny lub połamane zebra) i pomimo tego ze nigdy nie skarżyłam się na to on uważa mnie za ofiarę. próbowałam rozmawiać z nim na ten temat ale on nie chce tego słyszeć. w łóżku również prosiłam żeby był brutalniejszy ale najbrutalniejsza rzeczą jaka może zrobić jest klaps w pupę. oczywiście zaznaczyłam ze mnie to podnieca i tego chce wiec nie robi mi nic złego ale dla niego wciąż jest to nieludzkie. kocham go bardzo i planuje z nim przyszłość bo jest wspanialy ale wiem ze będę musiała do końca żyć niespełniona. na codzień jestem normalna dziewczyna studiuje mam dużo hobby itd ale ta cześć mnie wciąż we mnie siedzi. zastanawiam się czy może któraś z was tez tak ma albo czy ktoś ma rady jak się wyzbyć tych tendencji. z góry dziękuje 

Lubię jak boli kobietę 😋 😛😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×