Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. 

Mam jeden problem-jestem z Kępna i moja narzeczona ma jedną wadę-jest fanatyczką ruchu narodowościego w śląsku- co robić?

Co parę dni wychodzi na protesty i nawet słyszałem że depcze flagę Polski. Sama próbuje mnie przekonać do swoich wierzeń-jednak jestem z wielkopolski. Wiadomo nie jestem zapalony patriota ale takie zachowanie jest według mnie bez sensu. Jak przemówić jej do rozumu? Czy rozstać się z nią z takiego dziwnego powodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, IgnacyNaTacy napisał:

Witam. 

Mam jeden problem-jestem z Kępna i moja narzeczona ma jedną wadę-jest fanatyczką ruchu narodowościego w śląsku- co robić?

Co parę dni wychodzi na protesty i nawet słyszałem że depcze flagę Polski. Sama próbuje mnie przekonać do swoich wierzeń-jednak jestem z wielkopolski. Wiadomo nie jestem zapalony patriota ale takie zachowanie jest według mnie bez sensu. Jak przemówić jej do rozumu? Czy rozstać się z nią z takiego dziwnego powodu? 

Ten" powod"da ci popalic jak wejdziesz w nia zwiazek malzenski.Ludzie ktorzy sa takimi bezkrytycznymi propagatorami jakiejs idei te sam mechanizmy przenosza na swe zycie rodzinne.:od ekstremy do ekstremy!

Ja ci zle wroze przyszlosc.Postaraj sie z nia grzecznie porozmawiac bo ona n ie wydaje mi sie dobra kandydatka na zone a tym bardziej matke twoich dzieci.Fanatycy to ekstremisci a ci mysla w kategoriach zero-jedynkowych!Ktoregos dnia wyleje ci wrzatek na glowe bo bedziesz glosowal na np LOL  kurdupla 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 To nie jest dziwny powód. To jest bardzo poważna kwestia. 
Nic nie skłoniłoby mnie do tego żeby być w związku z kimś o faszystowskich, nacjonalistycznych poglądach. Uważam że to zło w czystej postaci. Nie podaję takim ludziom ręki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Troche nie rozumiem.  Jak narzeczona jest nacjonalistka, a depcze polska flage?

Ja znam takich co są zdeklarowanymi antysemitami a co niedziela modlą się do Żyda i jego matki Żydówki. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2021 o 05:41, Dobrosułka napisał:

Troche nie rozumiem.  Jak narzeczona jest nacjonalistka, a depcze polska flage?  To do jakiej nacji ona przynalezy?

Mozna byc obywatelem polskim ale narodowosci np niemieckiej.

Bardzo wielu z nich  wie ze slowo "Niemiec ma zla konotacje w Polsce wiec nazywaja sie "Slazakami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2021 o 00:06, campania napisał:

 To nie jest dziwny powód. To jest bardzo poważna kwestia. 
Nic nie skłoniłoby mnie do tego żeby być w związku z kimś o faszystowskich, nacjonalistycznych poglądach. Uważam że to zło w czystej postaci. Nie podaję takim ludziom ręki

Rozmawiałem z nia dzisiaj wedlug mnie to jakas sekta sie potwierdziło wszystko co myslalem-jutro powazna rozmowa i bedzie chyba potrzeba sie zegnac. Troche szkoda,pare lat psu w d*pe,ale no cóż z taką osobą ja sobie małżenstwa nie wyobrażam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2021 o 05:41, Dobrosułka napisał:

Troche nie rozumiem.  Jak narzeczona jest nacjonalistka, a depcze polska flage?  To do jakiej nacji ona przynalezy?

"Niepodległościowa" sekta czy coś- myslisz o człowieku jedno a ma mało oleju w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mariner0 napisał:

Mozna byc obywatelem polskim ale narodowosci np niemieckiej.

Bardzo wielu z nich  wie ze slowo "Niemiec ma zla konotacje w Polsce wiec nazywaja sie "Slazakami"

Dokładnie-ale żeby tak ludziom prać mózgi? Więksi hipokryci od niemców- jak to jeden dziadek powiedział folksdojcze gorsi od niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, IgnacyNaTacy napisał:

Dokładnie-ale żeby tak ludziom prać mózgi? Więksi hipokryci od niemców- jak to jeden dziadek powiedział folksdojcze gorsi od niemców

To juz taki gatunek ludzi .

Czesc spoleczenstwa polskiego  w 1939 r  przyjela z zadowoleniem okupacje niemiecka .Szacunki mowia o jakich 35 % .Pod zaborami  tez czesc tez przyjela bez oporow germanizacje, rusyfikacje  widzac w tym szanse aby swoj byt poprawic.

Na Slasku sprawa jest bardziej skomplikowana , ale to tylko maly fragment wiekszej calosci:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dobrosułka napisał:

OCzywiscie cale wschodnie Niemcy to obszary plemion slowianskich (podobnie jak w Austri) wiec ci polscy Niemcy moga byc genetycznie czystymi Slowianami 😄 

W sumie i tak z politycznego punktu widzenia wazne jest kim oni sie dzis uwazaja.Uwazaja sie za Niemcow czy za Slowian.To sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dobrosułka napisał:

Oczywiscie tylko, ze to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia fizyczna.  

Ogolnie to nie wiem jaka z niej fanatyczka jezeli sypia i potencjalnie moze miec dzieci z nie-Slazakiem 😉 

Mam tu duze watpliowsci o jakiej ty rzeczywistosci  fizycznej mowisz.? Samo pojecie Slowian jest mocno umowne bo  np duza czesc naszego niby piastowskiego  spoleczenstwa to potomkowie  rabow czyli niewolnikow pojmanych w czasie wypraw na tzw Prusy, Niemcy ,Szwedzi czy Norwegowie,Czesi, czy Rusini nie wspominajac o Bulgarach  czy Semitach  ze Zlotej Ordy.Genetycznie niby jestesmy jednolici ale tu znowu to dosc relatywny Mamy tez ruch kolonizacyjny :Szkoci-osadnicy, Holendrzy-osadnicy ,Niemcy- osadnicy no i Zydzi!

Co do drugiej czesci to swiete slowa! i sluszna uwaga, ale widac autora cos jednak uwiera skoro sie skupil na tym watku .Moje doswiadczenia mowia ze trzeba unikac osob zaangazowanych zbyt emocjonalnie w jakas idee bo zdradzaja cechy psychopatyczne  jakie posiadaja ekstremisci wszelkiego rodzaju.

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×