Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bergberg250@o2.pl

Kochanka Wielkopolska 25 latek

Polecane posty

Cześć,

W skrócie bez owijania za i przeciwów szukam kochanki do spotkań. Jestem 25 letnim przystojnym brunetem o wzroście 190cm wszystko na swoim miejscu sylwetka szczupła z zarysem mięśni. Jestem po studiach na codzień prowadzę swój biznes i szukam kochanki do spotkań. Jestem otwarty na wszystkie propozycje chciałbym spróbować czegoś nowego w życiu.

Wiek Pani 20-40 lat.

Jestem z okolic środa wielkopolska lecz nie mam problemu dojechać nawet do 100km.

Jeśli będzie chętna Pani mój mail. bergberg250@o2.pl

Pozdrawiam i proszę nie oceniajcie jeśli kogoś nie znacie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co sie tak slabo starasz? W Srodzie fajne laski sa ! 🙂 Urodziwe ! i taka partia jak ty:)  to nie powinna pisac na kafeterii takich anonsow 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie latam po klubach imprezach ani nie posiadam konta na żadnych portalach randkowych. Z znajomych dziewczyn nie chciałbym z żadną mieć takiej relacji wolę zupełnie obca osobę. Zależy mi również na dyskrecji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym poście też się ogłaszasz, dla pary.

Nie obraź się ale kochanki też nie chcą złapać syfa od nikogo. No i to że facet wkłada we wszystko co się rusza zniechęca kobiety-nawet kochanki.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak prezerwatywa. A co do innego posta tak napisałem lecz nie miałem nigdy kochanki, a nawet stałych partnerek miałem zaledwie 3. Nigdy przelotnego seksu nie doznałem. Jestem zdrowy w sile wieku w moje zdrowie jest dla mnie ważne. Mało osób dba tak o siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×