Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Emi62

Podejrzenie ciąży, bolesne objawy

Polecane posty

Witam, dnia 6/7 grudnia stosunek przerywany. W kalendarzyku pojawia sie ze dni niepłodne w tym czasie, choć owulacja mogła sie przesunąć, bo co 3 miesiące mam 30 dniowy cykl (wypada 30 dniowy w tym miesiącu). Od 5 dni męczą mnie bóle podbrzusza, ciągniecie w dół, opuchnięty brzuch w dole, 4 dni temu straszny skurcz w lewym jajniku i po wzięciu nospy lekkie krwawienie z śluzem. Okres wypada za 3 dni, ja mecze sie z bólem codziennie. Czy robić już test przy takich objawach czy za wcześnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pójdziesz na betę powinna juz wykazać czy to ciąża czy po prostu okres się zbliża. A ten skurcz i plamienia mogły być objawami owulacji. Te kalendarzyki nie są zawsze wiarygodne, najlepiej samej obserwować cykl. Zawsze można też się wspomagać testami owulacyjnym. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta nic nie pokaże. A przy ciąży po tygodniu od zapłodnienia nie miałabyś żadnych objawów. Za tydzień możesz zrobić test. Swoją drogą jeżeli twierdzisz, że okres za 3 dni, to owulacja była koło 2 grudnia. O ile okres przyjdzie. Jak nie to za tydzień zrób test. A jak nie chcesz być w ciązy to zainwestuj w gumki. I idź z tymi krwawieniami do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2021 o 23:00, Foko Loko napisał:

Beta nic nie pokaże. A przy ciąży po tygodniu od zapłodnienia nie miałabyś żadnych objawów. Za tydzień możesz zrobić test. Swoją drogą jeżeli twierdzisz, że okres za 3 dni, to owulacja była koło 2 grudnia. O ile okres przyjdzie. Jak nie to za tydzień zrób test. A jak nie chcesz być w ciązy to zainwestuj w gumki. I idź z tymi krwawieniami do ginekologa.

Jestem już pare dni po okresie, dzięki za odpowiedzi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×