Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gwiazda 56

Czy moje życie ma sens?

Polecane posty

Obecnie mam 20 lat. Mieszkam z rodzicami. Próbuje zdać prawo jazdy ale jak na razie oblałam 9 egzaminów chociaż myślę że w końcu mi się uda. Skończyłam technikum hotelarskie z trudem ponieważ miałam trudności w nauce i pomimo starań dostawałam bardzo słabe oceny. Nie mam matury ani egzaminu zawodowego. Obecnie jest bezrobotna. W końcu prawdopodobnie znajde prace np. na zmywaku itp. Założe rodzine lub nie i tak się skończy moje życie. 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przeciez niby zdalas. SYbko sie tez starzejesz. W zeszlym roku mialas 14 lat. Juz zapomnialas co pisalas? No tak, z twoim uposledzeniem umyslowym moglas... naprawde myslisz, ze ktos uwierzy w twoje wypociny???

Edytowano przez Lolka1975
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lolka1975 napisał:

Haha, przeciez niby zdalas. SYbko sie tez starzejesz. W zeszlym roku mialas 14 lat. Juz zapomnialas co pisalas? No tak, z twoim uposledzeniem umyslowym moglas... naprawde myslisz, ze ktos uwierzy w twoje wypociny???

Nie lubie ciebie 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Annn2020 napisał:

Po co ciągle zakładasz te same tematy? Jakich odpowiedzi oczekujesz? 

Chce żeby mi ktoś odpowiedział czy moje życie ma sens a jeśli nie ma to co mam zrobić żeby miało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gwiazda 56 napisał:

Chce żeby mi ktoś odpowiedział czy moje życie ma sens a jeśli nie ma to co mam zrobić żeby miało 

Na początek przestań zadawac głupie pytania w necie. Każde życie ma jakiś sens ale zawsze można zrobić coś żeby było lepsze czy bardziej wartościowe. Znajdź pracę nawet na tym zmywaku, zacznij zarabiać być niezależna, wyjdź do ludzi itp. Odpuść to prawko jak nie możesz zdac. Są przecież autobusy albo rower dzięki czemu zadbasz o kondycje i ładna figurę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie dawaj swoich zdjęć na demotach z pytaniami typu: czy jestem ładna, czy jestem gruba. Bo sama sobie w końcu zaszkodzisz w ten sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rzczej_gosc napisał:

I nie dawaj swoich zdjęć na demotach z pytaniami typu: czy jestem ładna, czy jestem gruba. Bo sama sobie w końcu zaszkodzisz w ten sposób .

Na jakich demotach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Oprocz tego, ze mialas zdac to prawko za 20stym razem to mialas jeszcze przeciez jeden rok do skonczenia technikum.  

Dobra. A możesz mi odpowiedzieć czy moje życie ma sens po tym co teraz przeczytałaś? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

 A co wedlug ciebie sprawia, ze zycie ma sens?

Według mnie moje życie miałoby sens gdybym :

1. Była zdolna i dobrze uczyła się w szkole a potem zdała mature i skończyła studia. 

2. Była ładna 

3. Miałabym dobrą prace 

4. Miałabym dużo pieniędzy 

 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dobrosułka napisał:

Mialam na mysli cos co ludzie robia, ze zycie dla nich ma sens, a nie cos z czyms sie urodzilas

A co takiego ludzie mogą robić żeby życie miało sesn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Dla kazdego cos innego.  Rozejrzyj sie wkolo zamiast tu siedziec i zobaczysz c ludzie robia, zeby ich zycie mialo sens.  Jedni robia kariery, inni zakladaja rodziny, a jeszcze inni zakladaja schroniska dla zwierzat lub buduja domki i rurociagi w krajach Afryki lub Ameryki Poludniowej.  Wlentariusze ucza dzieci sportow, tanca, szydelkowania lub czytaja ksiazki staruszkom.  Niektorzy mowia, ze zycie ma sens jezeli pomaga sie innym.  

Akurat w twoim przypadku to wszystko co podalas co mialoby sens dla ciebi to powierzchowne sprawy.  Poszukaj bogatego ...y to bdziesz miala pieniadze, zalatwi ci prace, moze u siebie w biznesie i da pieniadz na operacje plastyczne, zebys wygladala jak twoj ideal kobiecej urody.

Teraz to rozumiem w ten sposób że jak na razie moje życie nie ma sensu ale może go nabrać gdy np. znajde prace itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gwiazda 56 napisał:

Teraz to rozumiem w ten sposób że jak na razie moje życie nie ma sensu ale może go nabrać gdy np. znajde prace itp. 

To sie wez za nauke, a nie tylko narzekasz, ze rodzice ci sie kaza uczyc. Jak sie zaczniesz uczyc to i zdasz mature, pojdziesz na studia. Co za tym idzie potem mozesz znalsc dobra prace, co za rym idzie dobre pieniadze. Twoim problemem jest to, ze ci sie nic nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

To sie wez za nauke, a nie tylko narzekasz, ze rodzice ci sie kaza uczyc. Jak sie zaczniesz uczyc to i zdasz mature, pojdziesz na studia. Co za tym idzie potem mozesz znalsc dobra prace, co za rym idzie dobre pieniadze. Twoim problemem jest to, ze ci sie nic nie chce!!!

Mogę się zapytać co Ty tu jeszcze robisz? Przecież napisałam że Cię nie lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gwiazda 56 napisał:

Mogę się zapytać co Ty tu jeszcze robisz? Przecież napisałam że Cię nie lubie. 

Pisac to ty sobie mozesz co chcesz...

Ty nie chcesz rad, tylko z nudow zakladasz wkolko te same tematy pod roznymi nickami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Pisac to ty sobie mozesz co chcesz...

Ty nie chcesz rad, tylko z nudow zakladasz wkolko te same tematy pod roznymi nickami...

Ludzie zamiast normalnie napisać odpowiedź na założony przeze mnie temat to piszą kompletnie coś innego. Nie wiem czy to ja tak niezrozumiale pisze czy ludzie nie potrafią czytać. Nadal Cię nie lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×