Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kima1212

Zapytanie

Polecane posty

mam szczupłe nogi ogólnie ale uda szerokie czy maskować je pod szerokimi spodniami czy ubierać legginsy? żeby nie wyjść na grubą albo nie dbająca o wygląd.. 🙂z resztą zależy co się komu podoba i jak wygodnie . mnie jest wygodnie w szerszych spodniach jak i legginsach które jednak pokazują wiele 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu też pomogą, tylko najwyżej będzie prośba o fotkę [żeby dobrze doradzić 😉 ]   Ewentualnie pytanie, czy miedzy udami jest szczelina na 2 palce [czy inna jednostka miary], czy może dotykają do siebie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Moroni napisał:

Tu też pomogą, tylko najwyżej będzie prośba o fotkę [żeby dobrze doradzić 😉 ]   Ewentualnie pytanie, czy miedzy udami jest szczelina na 2 palce [czy inna jednostka miary], czy może dotykają do siebie.  

zależy kiedy , to jest przerwa , lub się dotykają to palcow dwóch ,

byś nie dał gdy idą w ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kima1212 napisał:

mam szczupłe nogi ogólnie ale uda szerokie czy maskować

nie maskować, ubierać się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli wszystko jest jędrne, zbite to ubieraj nawet mini. Jeśli jednak szerokie uda = luźny tłuszcz to raczej zakrywaj

zależy kto co lubi .... lubię duże pupy ... tak mam .... więc taki widok robi na mnie pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2021 o 00:30, Kima1212 napisał:

mam szczupłe nogi ogólnie ale uda szerokie czy maskować je pod szerokimi spodniami czy ubierać legginsy? żeby nie wyjść na grubą albo nie dbająca o wygląd.. 🙂z resztą zależy co się komu podoba i jak wygodnie . mnie jest wygodnie w szerszych spodniach jak i legginsach które jednak pokazują wiele 🙂.

Jeśli masz figurę, która jest kobieca, zmysłowa, to szersze uda mogą być bardzo apetyczne i warto je pokazać nawet w legginsach. Na pewno znajda swoich fanów. Natomiast, jeśli masz sylwetkę typu kartofel, lub inna bulwa, to chodź w worku pokutnym żeby wszystko zakryć - sprawa jest prosta:) 😉 Na grubą się nie wychodzi, grubą się po prostu jest albo nie. Jeśli nie jesteś gruba, nie wisi Ci smalec z każdej strony, to nikt Twoim widokiem nie będzie zaszokowany.

Jak wcześniej wspomniano, wstaw zdjęcie sylwetki to od razu poznasz oceny. Możesz dać do porównania w legginsach lub w czym innym to się dowiesz co Ci jak pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×